Skocz do zawartości

Assassin's Creed Odyssey  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      5
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      3
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      1
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

@up

Wydaje mi się, że jednak w rok nie można stworzyć gry takiej jak Assassin's Creed nawet mając do dyspozycji już wiele gotowych assetów. 

Tę część robi Ubisoft Quebec, a nie Ubisoft Montreal, który odpowiadał za Unity więc istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że gra powstaje minimum 2 lata. Często jest tak, że kiedy jeden tytuł pojawia się na rynku w produkcji są już kolejne części.

Kilka miesięcy temu jeden z czołowych pracowników EA odpowiedzialnych za serię FIFA mówił, że w produkcji jest już FIFA 16 i nawet 17. Taka sama sytuacja występuje w przypadku Call of Duty. 

Ubisoft ma ogromne zaplecze pracowników, aby pozwolić sobie na takie projekty i produkcję wielu gier w tym samym czasie. 

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

Panowie i Panie, ogłaszam wam, że na najnowszych sterownikach AMD odnotowałem olbrzymi wzrost fps.

W miejscach które mnie bolały i np było ~20fps teraz przy tych samych ustawieniach mam ponad 40 :D

Przebiegłem się trochę po mieście i średni fps jak i minimalny również zauważalnie wzrósł. Czyżby owoce współpracy ubi z amd ?

 

Na potwierdzenie miejsce w którym miałem ostatni zapis gry o którym wspomniałem wyżej. Te same ustawienia (z góry na dół - ultra, ultra, wysoka, ssao, fxaa, wł), sterownik 14.11.2b vs 14.12. Oba wyniki z OC karty graficznej 1150/1600.

 

 

http://images68.fotosik.pl/438/ea7edec5338ca3b7.jpg

http://images68.fotosik.pl/438/5d5ce4637c16990a.jpg

 

 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

jeszcze jedne takie stery + nowy patch i gra powinna być grywalna min 60 klatek na sek

Oj na tyle to ja bym nie liczył :) Chyba ze na prawdę im zależy na odkupieniu dobrego ima, no i na jakich ustawieniach i sprzęcie mowa o tych 60 klatkach.

Edytowane przez krystianh87
Link to post
Share on other sites

Ja tu z pytaniem,czy wątek główny jest związany z wydarzeniami z black flag ? Bo o ile wszystkie poprzednie części przychodziło mi się dobrze,to o tyle black flag nie mogę przetrawić...chętnie bym tą część przeskoczył,lecz nie mam pojęcia czy ona jest pojednana z unity.

Link to post
Share on other sites

Unity już nie chowa urazy ale black flag nadal się do młodszego brata nie odzywa. Dam znać jak się pojednają. 

 

A tak serio- żeby śledzić fabułę serii warto zaliczyć je wszystkie ale jest to taka klisza że nie będziesz się w Unity czuł nie na miejscu. Znajomość poprzednich części nie jest tu obowiązkowa. 

Link to post
Share on other sites

Patch 4 już do pobrania na PS4/Xbox One, jeszcze pod koniec tego tygodnia trafi również na PC.

6,7GB do pobrania.

Patch 4 release date: December 16th
Platforms: PS4, Xbox One 
PC coming later this week.
Size: 6.7 GB

Stability, Performance and Save Game
Fixed numerous random crashes both on Campaign and Coop
Implemented multiple optimizations and fixes to improve overall performance
Fixed save issue caused by the companion app on the main menu (loss of data)
Fixed save issue caused by contacts list (crash occurring). Users should now have access to save


Gameplay (navigation, fight, stealth)
Fixed various navigation issues
Fixed issues with lock picking chests
Fixed additional haystack issues


Character, AI and Crowd
Fixed various character, crowd station and NPC issues


Online, Matchmaking, Connectivity and Replication
Fixed various matchmaking and connection issues both in matches and when starting a match.
Fixed various issues with voice chat
Fixed join-in-progress issues
Fixed various replication issues between host and clients
Fixed issues with player rank and COOP/heist rewards
Fixed issues with Helix credits
Fixed issues with the My Club feature


Menus and HUD
Fixed HUD icon issues and issues with map information
Fixed various Initiates issues
Fixed additional issues with notifications


Mission tweaks (campaign, coop and side content)
Fixed various low occurrence walkthrough breaks in both Campaign and COOP
Fixed various NPC issues
Fixed issue with the quest log disappearing for specific side missions


World and 3D
Fixed various collision and mesh issues
Fixed additional issues where player would fall through the world
Fixed specific areas where textures were missing


PC-Specific 
Fixed crash on "Quit to Windows" in free roam mode
Fixed crash on accepting multiple "Join the club" requests
Fixed issues with TXAA
Fixed issues with PCSS
Fixed issues with textures on NPCs
Fixed black texture issues on MSAA-4x, MSAA-8x and TXAA
Right Control now can be assigned as a hotkey
Minor UI fixes

http://forums.ubi.com/showthread.php/975386-Patch-4-Release-Notes

 

http://assassinscreed.ubi.com/en-US/community/liveupdates/live_updates_details.aspx?c=tcm:152-188856-16&ct=tcm:148-76770-32

Link to post
Share on other sites

Może ktoś z Was ma taki problem jak ja... Mianowicie nie mogę odkryć kilku kawałków mapy, bo po podejściu w miejsca zaznaczone na screenie gra się zawiesza... Na początku myślałem, że coś ze sprzętem jest nie tak, ale odkryłem całą północną cześć miasta i żadnego crasha... Natomiast lewej do dolnej, lewej części miasta za cholerę nie mogę wejść... Gra oryginalna, wersja 1.3... Ktoś z Was ma też taki problem?

http://oi61.tinypic.com/2uj358p.jpg

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...