Skocz do zawartości

Assassin's Creed Odyssey  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      5
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      3
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      1
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Znajdzka z neta;,moze komus sie przyda

 

 

-----------------------------------------------------------------

--For Stuttering FIX--
Open NCP
Navigate to Manage 3D settings
Select Assassin's Creed Unity
Set Pre-rendered frames = 2
-------------------------------------------------------------------
--For CTD FIX--
Open NCP
Navigate to Manage 3D settings
Select Assassin's Creed Unity
Set Threaded Optimization = ON

Link to post
Share on other sites

Mam wersję Assassina z patchem nr 4. Gra chodzi na ustaweniach ultra/wysokich, niektóre efekty włączone. Gram na Lenovo Y50-70 z i7, gtx 860m i dyskiem ssd. Muszę przyznać, że gra działa naprawdę dobrze, nie mam zawiasów, klatki nie spadają, generalnie rozrywka jest płynna - fpsów mam około 30-40 na oko.

Link to post
Share on other sites

Ja mam tak ze jak mam plynnie to nie intersuje mnie fps

 

ja gram dla gry ,nie dla zeby miec  150 fps ,bo i po co??

 

dzis dla czesci graczy tych mlodszych najwazniejsze te fps,a dla kogos kto gra juz kawałek czasu jesli nic nie przycina ilosc fps jest bez znaczenia

 

jak tak mialem wlasnie z Unity bylo ok na low-medium,wgralem stery ,pobawilem sie z tym fixami na shuttering,poczyscilem kompa,i teraz gram na high i jest płynnie.-ilosc fps ,a po co to komu?

 

mam tysiac pińcset sto dziewińset jakby kto pytał :P

Edytowane przez kuba223
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

ja gram dla gry ,nie dla zeby miec  150 fps ,bo i po co??

Właśnie, może mi ktoś wytłumaczyć po co ludzie chcą po 300fps np. w CS, pomimo tego, że monitor wyświetli 60 (albo te 120, ale rzadko kto ma monitor 120Hz...)? 

 

 

dzis dla czesci graczy tych mlodszych najwazniejsze te fps,a dla kogos kto gra juz kawałek czasu jesli nic nie przycina ilosc fps jest bez znaczenia

Powiem tak... o ile w np. AC wystarczy 30-40 klatek, to już w np. Battlefield 4 czuję jak klatki spadają z 60 do nawet 50. Dla mnie pomiędzy 30 a 60fps jest ogromna różnica i nie chodzi tu o "suche" liczby z frapsa, a o to co widzę.  

Link to post
Share on other sites

Właśnie, może mi ktoś wytłumaczyć po co ludzie chcą po 300fps np. w CS, pomimo tego, że monitor wyświetli 60 (albo te 120, ale rzadko kto ma monitor 120Hz...)? 

 

 

Powiem tak... o ile w np. AC wystarczy 30-40 klatek, to już w np. Battlefield 4 czuję jak klatki spadają z 60 do nawet 50. Dla mnie pomiędzy 30 a 60fps jest ogromna różnica i nie chodzi tu o "suche" liczby z frapsa, a o to co widzę.  

zagraj sobie w cs w 50 klatkach a pozniej w ok 200 albo i wiecej i wtedy zobaczysz czemu :)

Link to post
Share on other sites

Przeszedłem tego nowego asasynka z lockiem na 30fps i grało się dobrze, imo lepiej niż ze skaczącym fpsem. Jak gra ma skopaną optymalizację to zawsze tak robię i robił będę. Tutaj nawet ustawienie detali na low nie dawało stałych 55-60 klatek a to już partactwo na ubi poziomie bo inaczej nie można tego nazwać :)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

zagraj sobie w cs w 50 klatkach a pozniej w ok 200 albo i wiecej i wtedy zobaczysz czemu :)

Między 50fps, a 60 widać różnicę, ale 200? "Normalny" monitor wyświetli 60 klatek, więc po co te 200? Nie możesz po prostu napisać? Nawet nie mam tej gry i raczej nie będę miał, więc sam nie sprawdzę.

Edytowane przez pjetrek
Link to post
Share on other sites

akurat w cs jak masz 60 fps to i tak zamula i jest nie płynnie,a ponad 100 fps i gra leci jak masło wiec no to jest gra esportowa czyli lepiej miec duzo fps zeby w czasie wiekszej akcji nie bylo spadków i przycinek czy cos :) a w innych grach typu fc czy ac no to wiadomo ze nie ma różnicy

Link to post
Share on other sites

No dobra, 100fps to jeszcze rozumiem, bo czasami klatki mogą spaść przy większej zadymie, a przy takiej ilości nie spadną poniżej 60, więc cały czas jest płynnie. Tylko po jakiego grzyba ludzie chcą po 400fps?  :rotfl: Już nie jednego takiego posta widziałem, że ktoś marudził, bo miał "tylko" 150fps w CS... Nawet na monitorze 120Hz jak jest 150fps to nie ma mowy, żeby klatki spadły poniżej 120. Przecież to nie jest Battlefield, gdzie są nie wiadomo jakie efekty, destrukcje itd. 

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj skończę wątek głowny w Unity - na razie 27h gry za mną.

Gram na Ultra, cienie wysokie, FXAA, HBAO+. HD7950@1250/1700Mhz (Catalyst 14.12 Omega); 2500k@4,8Ghz. Podczas rozgrywki mam wykorzystane 6,5/8GB RAM oraz 2,9GB VRAM. Średni FPS oscyluje w granicach 38-40 klatek.

Powiem szczerze, nie uświadczyłem jakichś mega chrupnięc podczas tych 27 godzin. Raz mi gra zfreezowała na 5 sekund.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...