Skocz do zawartości

Assassin's Creed Odyssey  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      5
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      3
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      1
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Panowie albo jestem ślepy albo głupi.... ale proszę was o pomoc.

 

Jak można stworzyć w Unity drugi profil gracza ?? Chodzi mi o to że siostra przyjechała do domu i chciałaby pograć w Unity a nie chciałbym stracić swojego save w grze... Jest jakaś opcja żebyśmy mogli sobie grać na przemian każdy na swoim profilu?? Gdy włączam grę mam do wyboru jedynie "Kontynuuj"...

Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem nie da się(tu jestem pewien)... jedynie możesz sobie wyłączyć synchronizacje save z UPLAY, przekopiować swojego save'a w bezpieczne miejsce i zacząć grę od nowa. Jeśli będzisz chciał wrócić do swojej rozgrywki poprostu zamienisz save'a siostry na swój(tu musisz sam sprawdzić, ale z tego co pamiętam tak się da).

Link to post
Share on other sites

Premiera PC: 10 marca 2015 r.

 

Wszyscy, którzy zamówią grę przed premierą w sklepie Uplay, będą mogli pobrać za darmo jedną z pozostałych części cyklu.

 

Minimalne wymagania sprzętowe to:

  • System operacyjny: Windows 7 lub 8 (64bit)
  • Procesor: Intel Core2Quad Q6600 2,4 GHz / AMD Athlon II X4 620 2,6 GHz
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Karta graficzna: Geforce GTS450 / Radeon HD5670 (z 1 GB VRAM) / Intel HD4600
  • Dysk twardy: 11,4 GB wolnego miejsca

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

 

Cytat Wszyscy, którzy zamówią grę przed premierą w sklepie Uplay, będą mogli pobrać za darmo jedną z pozostałych części cyklu.

 

 

Ale nie wszystkie części.

Nie ma na liście AC4:BF i AC:U

 

 

http://assassinscreed.ubi.com/pl-PL/zakup/assassins-creed-rogue.aspx

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Wg poradnika do gry zamieszczonego na premierę Unity na stronce geforce.com teselacja miała zostać dodana w jakimś patchu. Jednak chyba się jej nie doczekamy patrząc jak ta gra potrafi się zachowywać na nowszych łatach w porównaniu do poprzednich :P

Edytowane przez lamparcicho
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

grę już można nabyć np w empiku [podobno od wczoraj :D] w cenie 129 pln

zainstaluję i podzielę się pierwszymi wrażeniami ;)

 

tak więc

uczucie, że gram w duże DLC do AC4 :D

ogólnie gra śmiga fajnie, 60 FPS [z rzadkimi małymi spadkami do ~55FPS] na wysokich ustawieniach w 1080

[mój sprzęt to i5 3470 + R7850]

dużo mechanik z AC4 [są szanty!] także jak komuś AC4 się spodobało, to ACRogue również powinno przypaść do gustu

tradycyjnie naskrobię coś jak skończę grę, jeśli ktoś ma jakieś pytania, to z chęcią odpowiem :)

Edytowane przez darasz89
Link to post
Share on other sites

Rogue to taki Black Flag z inną historyjką. Grafika wg mnie troche lepsza, gra sie tak samo. I jeszcze muzyczka całkiem fajna. Do pełni szczescia brakuje mi polskiej wersji szant, kiedy płynę statkiem :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Gra naprawdę dobra, fabuła w porządku, ale to co mnie najbardziej ucieszyło to świetna optymalizacja.

Na i5 4440 i r9 270 w full hd wszystkie opcje na ultra poza filtrowaniem (mam na 8x) oraz rozmyciem w ruchu (nie lubię go) i mam stałe 60fps. Spada tylko gdy na ekranie jest sporo dymu.

Link to post
Share on other sites

Gra naprawdę dobra, fabuła w porządku, ale to co mnie najbardziej ucieszyło to świetna optymalizacja.

Na i5 4440 i r9 270 w full hd wszystkie opcje na ultra poza filtrowaniem (mam na 8x) oraz rozmyciem w ruchu (nie lubię go) i mam stałe 60fps. Spada tylko gdy na ekranie jest sporo dymu.

jak pisałem gra robiona z myślą o x360 i ps3 nie może mieć super wymagań i grafiki dlatego optymalizacja jest dobra

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

ACRogue skończony

tak jak pisałem - uczucie, że gram w duże DLC do AC4 także skupię się na róźnicach

mamy trochę inny arsenał: miecz+sztylet wiatrówkę na zatrute strzałki oraz wyrzutnie granatów, do walki dochodzi nam możliwość zranienia, nowe zlecenia w postaci ochrony celu ataku asasynów, zdobywanie osad, inne są też łamigłówki-znajdźki

co do fabuły to mamy wgląd na cały konflikt ze strony templariuszy [zarówno w grze jak w "rzeczywistości"], poznajemy co działo się w "przerwach" pomiędzy kolejnymi częściami gier

ogólnie jak ktoś lubił AC4 to ACRogue może zagrać spokojnie, chociaż mnie mniej więcej w połowie zaczęło to nudzić [no bo w końcu grałem już w "to" w AC4]

Edytowane przez darasz89
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...