Skocz do zawartości

Assassin's Creed Odyssey  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      5
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      3
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      1
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Wchodzisz do Uplay, wybierasz swoje gry, AC:U

Następnie klikasz strzałkę w zaznaczonym poniżej polu i z rozwijanego menu wybierasz weryfikację plików.

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/25/qc/nn/mz2lue.jpg


U mnie jest "pobierz" ponieważ to Uplay zainstalowany na lapku, gram na stacjonarce.

Link to post
Share on other sites

Gra z paczem 1.4 nadal szarpie

Mi na wersji 1.3 nic nie szarpie... wiadomo, że są spadki do 30-paru klatek, ale ciężko to nazwać szarpaniem. U mnie czasami gra tak jakby się freezuje na kilka sekund, wygląda to tak jakby coś musiało się doczytać z dysku... tylko, że po diodzie widać, że dysk wtedy nie pracuje (tzn. nie "mieli").

Link to post
Share on other sites

 Też tak mam, już myślałem, że mi dysk pada czy coś ale wina jest raczej po stronie gry a nie części komputera

Widać, że nie jestem sam... Też myślałem, że to coś u mnie jest nie tak, bo youtuberzy nagrywający tą grę takich problemów nie mają (albo ja po prostu nigdy nie trafiłem na taki filmik...). BTW. Testowałem podkręcony GPU w Valley-u przez jakieś 1,5h i wydawało się, że jest stabilnie, ale po niecałej godzinie grania w AC:U na kilka sekund wywaliło szary ekran i karta "zrzuciła" OC (na pewno nie przez temperatury). Dodam, że testowałem kilka innych gier i każdej w nich GPU działał stabilnie 

Link to post
Share on other sites

Patch 1.4 mial glownie poprawic wydajnosc,a jak sie czyta opinie tych co juz go wgrali,to nic nie poprawil....

 

 

az nie wierze,serio nawet 5-10 FPS wiecej??

 

ale beznadziejna sprawa,fajna gra a tyle klopotów,odciagajacych od niej skutecznie.

Link to post
Share on other sites

Po instalacji patcha gra nawet nie da się włączyć... wywala mnie do pulpitu jak widzę okno: naciśnij dowolny przycisk aby uruchomić grę...

 

Mam dokładnie to samo. Karta Asusa 970.

Ponoć instalacja bety sterowników od Nvidi coś daje.

 

PS. Dobrze, że ja tej gry nie kupiłam, a dostałam w prezencie, bo bym się nieźle zdenerwowała. :)

Ale na 1.3 było całkiem dobrze. 

Edytowane przez Offka
Link to post
Share on other sites

Mam dokładnie to samo. Karta Asusa 970.

Ponoć instalacja bety sterowników od Nvidi coś daje.

 

PS. Dobrze, że ja tej gry nie kupiłam, a dostałam w prezencie, bo bym się nieźle zdenerwowała. :)

Ale na 1.3 było całkiem dobrze. 

Dzięki, gra zaczęła działać :)

A tak w ogóle to co konkretnego zmienili w tym patchu? Cały czas mam 98% gry i nie mogę ukończyć kilka zagadek morderstwa bo są zbugowane... niech w końcu je naprawią

Link to post
Share on other sites

W takim razie po co oni ten patch wydali,tyle ludzi czekalo zeby moc wreszczcie pograc bez spadkow fps..

 

 

 

grunt ze Victory zapowiedziane,a ludziki jak małpki w Zoo po banany ,polecą po Pre-ordery.

Edytowane przez kuba223
Link to post
Share on other sites

Znowu mam problem... gra zacina się w momencie wczytywania jak wejdzie się w ten pierwszy portal po misji w Notre Dame... Wiecie co mnie najbardziej wkurza? Kolega gra na piracie i tych problemów nie ma... Kolejnej części AC na pewno nie kupię, bo szkoda pieniędzy... pograłem może ze 2h i dalej się nie da... 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...