Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

Spoiler
W dniu 29.05.2022 o 15:43, marik81 napisał:

Byłem pełen obaw jak zrobią ten film, ale okazało się, że niepotrzebnie.
Film jest rewelacyjny i czuć w nim klimat poprzedniej części, z resztą sporo jest do niej nawiązań.
No i oczywiście było "Danger Zone"emoji16.png


Miałem to samo, po obejrzeniu byłem w ogromny szoku, tak się powinno robić reaktywacje marki

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jak wrażenia po pierwszych odcinkach Pierścieni Władzy? muszę przyznać o dziwo, że nawet mi się podobało, jestem też pod dużym wrażeniem muzyki! Bear McCreary dał radę

 

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

The Man From Hong Kong (1975), rewelacja. Dla entuzjastów kina akcji, kung fu, pozycja obowiązkowa.
Sam Tarantino, powiedział że film nawet dzisiaj jest bardzo dobry, moim zdaniem czerpał z niego (między innymi) inspirację do Kill Billa.

Edytowane przez leto87
  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites

Podobno rola życia Frasera, zapowiada się dobre, mocne kino.

 

"Brendan Fraser dostał 6-minutową owację na stojąco w Wenecji. Zgromadzonych widzów poruszyła jego rola w "Wielorybie" (ang. "The Whale"), a aktor nie krył łez wzruszenia. Internet obiegło nagranie, na którym widzimy jak płacze ze szczęścia. Filmik nabiera nowego znaczenia, gdy wiemy, przez co aktor przeszedł, zanim znów trafił do głównej stawki Hollywoodu."

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
Avatar - trailer


Byłem wczoraj i po dwóch godzinach czułem się tak


Jedno wielkie rozczarowanie. Bardziej przypomina to film przyrodniczy niż fabularny, tylko Czubówny brakowało.
Jak jedynka mnie zachwyciła, tak tutaj jest zupełnie na odwrót. Co z tego że jest pięknie wizualnie jak fabuły zero? Podobał mi się jeden komentarz na necie, że jest to "trzygodzinne demo karty graficznej".
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...