Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Na suchym coś trzymają, ale mokre to tragedia. Lubię sobie dynamicznie zawrócić jak jest pusto na ulicach ale ruszając spod świateł w deszczu objeżdżają mnie hyundaie 1.2... I to niby opony zimowe... Cena to jedyna zaleta, nie ma się co oszukiwać.

Edytowane przez fiend_
Link to post
Share on other sites

 

 

Jakie polecacie żarówki H7?

Kluczowe pytanie, mają dobrze świecić, czy wyglądać? W deszczu w tych ultra cool blue xeon hiper light jest zauważalnie gorzej od dobrej żarówki, która ma świecić zamiast szpanować w reflektorze.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Kluczowe pytanie, mają dobrze świecić, czy wyglądać? W deszczu w tych ultra cool blue xeon hiper light jest zauważalnie gorzej od dobrej żarówki, która ma świecić zamiast szpanować w reflektorze.

 

No właśnie najważniejszą funkcją na tą porę roku to dobra jakość oświetlenia w deszczu.

Link to post
Share on other sites

Panowie, jest tu jakiś (były) posiadacz Toyoty Avensis I? W piątek będę oglądał drugą. Sprzedawca mówi mi, że ma silnik 1.6 100 kucy. Z tego co widzę w necie, jest to silnik pracujący na zubożonej mieszance. Problem jest jednak taki, że w Polsce podobno takich nie oferowano, także pytanie: stukonne 1.6 były tylko w tej wersji?

Link to post
Share on other sites
Tunsgramy Megalight H7

 

Mam, posiadam jako zapasowe jeszcze tak H1 jak i H7. Bardzo fajne żarówki, dlugo u mnie świeciły i jeszcze leżą w schowku jako zapasówki :D

 

Przerabiałem żarówki pseudoxenon... Osram Cool Blue najlepiej wypadła w soczewce (H1) - wersja Intense nie Hyper - fajne światlo zbliżone do białego. Jadąc przez las kiedy sucho bardzo dobrze widać, natomiast podczas deszczu - TRAGEDIA !! Lepiej radziła sobie wtedy zwykła żarówka.

Teraz jestem zdania, że jednak xenon to jest to czego oczekiwałem no i zainwestowałem ;)

Edytowane przez vuodi
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...