Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Mondziakiem objedzie ją jak chce

A żebyś wiedział.

Teraz w środku mam tylko fotel kierowcy to samochód odpycha się jak wściekły... Niestety nie ma długo.

Na tygodniu wklejam go matami więc dojdzie kilogramów.

 

Trza będzie kompresor jak najszybciej wsadzić.

Link to post
Share on other sites

 

 

Po modyfikacjach Luksona na pewno nie więcej niż 6s.

 

STek ma teoretycznie 7.7 do setki.

Plan jest zrobić mojego na 220-240KM co przy mniejszej masie silnika powinno dać około 6 sekund czyli więcej :D


Lukson, idź do DTM z tym Mondziakiem. :rotfl:

 

Ford tylko w pierwszych latach startował w DTM. Natomiast w 2000 roku Mondeo zdobyło mistrzostwo BTCC.

Link to post
Share on other sites

Takie coś fajne znalazłem na internetach:

 

 

gdyby ktoś nie wiedział jak działa amortyzator albo dlaczego warto go wymienić.

wyścigowe MK2

 

jak widać się da:

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/0e/Racing_Ford_Mondeo.jpg

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Człowieku, Ty masz prawko w ogóle? Jakieś pojęcie?

Wątpie.

Była w domu Honda. Accord po swapie na H22A, mówi Ci to coś? Jeśli nie - silnik z ogromnym potencjałem. Hamowana nigdy nie była, ale zmodowana nieźle 'wypluła' bodajze 5.5s/100, miazdzac tym samym wiele droższych aut.

 

Wystarczyło postawić obok słabsze AWD, które z racji trakcji robiło Honde jak chciało. Ale Ty nadal tkwij w przeświadczeniu, że jakiś dupowóz zmieni się w wóz jakim śmigał Ś.P. Paul Walker albo Vin Diesel.

Link to post
Share on other sites

 

 

Człowieku, Ty masz prawko w ogóle? Jakieś pojęcie? Wątpie.

 

Mam prawko i jak widać po Twoich wypocinach większe pojęcie. Niestety.

 

 

 

Wystarczyło postawić obok słabsze AWD, które z racji trakcji robiło Honde jak chciało.

 

Kto powiedział, że mam się ścigać spod świateł? Kto napisał, że ma to być wyścigówka?

Mam mieć frajdę z jazdy a że stać mnie na modyfikowanie i grzebanie w samochodzie to, to robię. Moje pieniądze, mój samochód więc robię z nim co chce i uj Ci do tego ale jak widać lepiej mieć ból du*y i się spinać niż np. napisać gdzie tanio dorobić regulowane końcówki stabilizatora... ehhh ta dzisiejsza młodzież.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ból du*y to masz tylko Ty moj drogi, ja sie swietnie bawie i mam ubaw po pachy, tak sobie tutaj fajnie p....sz od rzeczy :)

 

Co do Twojego pojecia - juz kiedys udowodniles slowami, ze AWD hamuje lepiej jak FWD/RWD. Profesjonalizm pelna geba, wierze na słowo w Twoje umiejętności, bo innych dowodów nie ma.

Link to post
Share on other sites

Lukson, póki co to z tych Twoich wielkich modów widzieliśmy chyba tylko chamsko pospawaną budę, także byłoby miło gdybyś, skoro już tyle o tym MK2 piszesz, mógł jakoś potwierdzić swoje dokonania czy coś...

Ciągle tylko słyszę jak to Mk2 objeżdża wszystkich na drodze, jaka to z niego sportowa fura (i te foty mondziaków z serii wyścigowych...).

Ja też wrzucę takie coś:

http://media.freeola.com/images/user-images/13935/alfa156racingspec2.jpg

Możecie teraz klękać przed moją Włoszką :D

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...