Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Serwisowales kiedy legendarne subaru impreze? Ja nikomu nie polecam. Przygoda 6 miesieczna z poprzedniej pracy zrazila mnie do tej marki. Sam jestes bezczelny mowiac o bezczelnosci.

 

A co do klasyki to był tutaj podtekstowy tekst apropo nagłośnienia Bang Olufsen  :x

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites
Z czym do ludzi :)

No i to jest to! Jak Audi to tylko Avant, taki RS4 B5, najlepsze Audi ever IMO. Chociaż teraz beemki od model Fxx też lepiej wyglądają w touringu.

 

nowy Civic wygląda, jak by się ktoś za dużo F&F naoglądał

Ale za to jak jeździ. To czołówka razem z nowym Focusem RS jeżeli chodzi o hot hatche.

 

Jedyne słuszne

No a co z moim ukochanym bug eye'm?

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

śmiejcie się z alfy, śmiejcie się, ale taką każdy by chciał mieć... gdyby nie cena $25,000,000 to bym kupował w ślepo... a tak pozostaje tylko popatrzeć na zdjęcia :D

 

d0ba3716949e3f4373ae5c0f7a7abb75f64a815b1c632f995789489f64b17bbab2a300cdf2f5c48a92cae0602e5e8d26e118a33356199f349c8549d9

652b73a992ffe8015739e3306b06ea029d312061

 

gdyby ktoś nie miał co robić z kasą to link do akcji:  https://www.rmsothebys.com/en/auctions/MO16/Monterey/lots/r208-1939-alfa-romeo-8c-2900b-lungo-spider-by-touring/381861

Edytowane przez Vieworld
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

dziadek Audi 80 RS2

Niecałe 3k sztuk z czego pewno spora część porozbijana. Auto w bardzo dobrym stanie jest w cenie używanych RS4 B8. B5 trafisz bez modów w dobrym stanie za sporo poniżej połowy tej sumy.

 

 

 

Te fotele są oryginalne?

Tak, oryginalne Recaro.

 

 

 

s4 miało dupiate turbawki

W S4 były KKK03, w RS4 KKK04. Te same dmuchawy są w 1.8T (150/180KM miały KKK03 a 225KM KKK04 o ile mnie pamięć nie myli).

Link to post
Share on other sites

I przynajmniej w jedynym słusznym typie nadwozia :D

 

Niech mi nikt nie mówi że jest coś lepszego niż kombi. 5 osób wejdzie bez ścisku, bagażu napakukesz pod sufit albo jak trzeba to i 3 metrowe karnisze wpakujesz, 3 rowery i 3 ludzi wchodzi do środka. Po za tym nie prowokujesz "szybkich i wściekłych" a jak jeszcze masz coś większego pod maską to w razie czego da radę. Ja w kombi mam jeszcze aurę antypolicyjną, nie wiem czy po prostu nigdy nie trafia na mnie czy po prostu lepiej zatrzymać kogoś w coupe :D

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

 

To jest piękne, a nie syfiki...
 

 

Wygląda jak każda siesta fiesta i inny fordowy ulep z ostatnich pięciu lat.

 

 

 

Jedyne słuszne to STi 22B.
 

 

Prawda. Chociaż PS Edition też jest git i przynajmniej jakoś wygląda z tych wszystkich po 2000 roku.

 

 

 

Serwisowales kiedy legendarne subaru impreze?
 

 

Co takiego jest w serwisowaniu Imprezy albo Legacy Sprzed 2000 roku, ba Sprzed 2006 roku?
Lata produkcji kiedy w Japonii nikt nie patrzył na finanse a trzymał się tradycji - bezawaryjność i żywotność.


 

 

RS4 B5 jeszcze gdzieś kupisz. To to jest już biały kruk w cenie willi...
 

 

Często goszczę na forum turbo quattro i zakup RS2 w dobrym stanie to koszt 50-60k.

Dobra willa to kupno Sport Quattro:

 

http://cdn.pinthiscars.com/images/audi-sport-quattro-wallpaper-1.jpg

 

 

 

I to jest JEDYNY prawowity protoplasta wszystkich Rasowanych Sportów z Audi.

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Taka dobra rada dla wszystkich, bo mnie dzisiaj znowu krew zalewała rano - NIE MA KONIECZNOŚCI WŁĄCZANIA PRZECIWMGŁOWYCH KIEDY TYLKO POJAWI SIĘ ODROBINA MGŁY, normalnie strzelałbym do ludzi, jechać się nie da, bo walą po oczach te przeciwmgłowe...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...