Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

śląsk śląsk... przejeżdżam kilka razy w roku w drodze do Tatr... :)

 

...a z sesją "pro" może być problem, po prostu nie mam na to czasu od dłuższego czasu by robić cokolwiek dla siebie, ale jak już Julkę trochę zmoduję (delikatna sprawa) + położę ceramikę to wtedy zdjęcia pewnie zrobię :) 

Link to post
Share on other sites

Jakbys chcial kontakt do mojego detailera to dawaj znac :)

Pewnie piaseczno? :)

 

ja poki co nic nie klade bo wtedy nie przyczepie na to zadnej folii ani elementow (nakladek) carbonowych. Wiec poki nie odloze na to. To nie klade ceramiki lub uncr ktory poki co super sie trzyma na fordzie..

 

---

 

No i dupcia blada...

 

Życie dziś mi powiedzialo ze nici z giuliettą... Trzeba szukac jakiegos uzywanego forda focusa lub uzywanej giulietty (ale tu tylko 150/170 wchodzi w grę po 2012r wiec z czyms do 40tys moze byc problem) by miec czym jezdzic. Ahhh! <wnerw> :(

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

---

 

No i dupcia blada...

 

Życie dziś mi powiedzialo ze nici z giuliettą... Trzeba szukac jakiegos uzywanego forda focusa lub uzywanej giulietty (ale tu tylko 150/170 wchodzi w grę po 2012r wiec z czyms do 40tys moze byc problem) by miec czym jezdzic. Ahhh! <wnerw> :(

Myślałem że Ty nią już z salonu wyjechałeś, nawet chciałem Ci podrzucić namiary na znajomego od detailingu w Wawie, ale widać ze Ty taki cwaniaczek cudaczek jesteś, uuuu Giulietta już jest, 1750turbosrurbo sraty pierdaty, welurowe dywaniki i dojazdówka 17" a tu ciul ! Okazuje się, że to był mokry sen 13nasto latki po kupnie bravo girl w 99 roku  :hahaha:

Link to post
Share on other sites
Mietka sobie sprawiłeś?

 

Jestem ledwo ponad rok w Polsce, nie ustabilizowałem wszystkiego na tyle aby porywać się na zakup przyjemności za takie kwoty. Moje auto to ciągle 8 letnie Clio ale co raz bardziej widzę potrzebę zmiany na coś lepszego/większego/szybszego/bezpieczniejszego. 

 

 

Chyba wiecie o co mi chodzi

 

Staram się ale nie, nie wiem o co Ci chodzi. 

Link to post
Share on other sites

Nie zrozum mnie zle, no disrespect, ale Ty to taki drugi Czesio sie robisz.....

W skrocie... Dzis przez rodzine musialem napisac pismo z prosba o zwrot 5% zaliczki I troche funduszy wycofac na to... Wiec nie wiem kto to czesio ale zycie sie dzis troche przewrocilo drugimi nogami. To samo leasing na firme odpada... I nie bede turaj wchodzil w szczegoly.

 

Jednoczesnie dzis postanowilem ze w ciagu 2-3 lat wyjezdzam tam gdzie moalem od zawsze czyli nowa zelandia, szwajcaria lub włochy czyli tam fdzie mnie zapraszano kilka razy za praca ale to jeszcze nie ten czas ze moge stad wyjechac. Troche spraw mnie trzyma.

 

Komputer.. Ssd.. projekt stanal bo w pracy siedze po 10-12h przy grafice i komputer w domu wlaczam na godzine.. Gdy wyjade to komputer bedzie musial byc do tego czasu na ssd i grafice... Projekt wstrzymalem bo jednak nie musialem przechodzic jeszcze na freelancerke i animacje.. Wiec kolko sie zamyka.. Poki co bo nie widze sensu kupowac juz dzis zaleglych ssd i grafiki skoro nie bede z tego korzystac.. Jedynie ram ostatnio dokupilem kolejne 16gb.

 

Mam dzis okropny dzien i mam w nosie co myslisz. Moge byc czesiem a Ty mozesz byc Herkulesem. Mam to w nosie.

 

Do listopada auto musze zakupic i tak. Dzisiejszy "interes" powoduje ze musze wziac kredyt prywatny i auto do 50.000 szukam... Po wakacjach mam nadzieje zobaczyc jakies oferty ciekawego, poki co dzis znalazlem 2 oferty z ciekawym wyposazeniem:

 

http://otomoto.pl/en/oferta/alfa-romeo-giulietta-salon-pl-gwarancja-12-m-c-ID6ytPwb.html

 

http://otomoto.pl/oferta/citroen-ds4-1-6-thp-200-krajowy-serwis-w-aso-bezwypadkowy-gwarancja-ID6yqUvf.html

 

I jest mi kurna cholernie zle ze musialem z tamtego zamowienia zrezygnowac. A wczoraj w nocy dzwonilem do Kosowa w sprawie tych elementow karbonowych ze zrobieniem ich customowych z akcentami czerwieni i logo vieworld... Niestety zycie jest nieprzewidywalne. Ahh! Ide po whisky.

 

Dobranoc!

Myślałem że Ty nią już z salonu wyjechałeś

Czytaj ze zrozumieniem. Pisalem ze odbior w pazdzierniku. Jednak ktorego uzywanego auta bym nie mial i nawet jesli nie bedzie to giulietta a ds4 lub focus st (powrot do korzeni) to ja tu jeszcze wroce po zwrot zaufania.. Gdy sie tylko sprawy finansowo-rodzinne naprawia. Tak czy siak bedzie dobrze. Jak zawsze.

 

Peace!

Link to post
Share on other sites

Czyli "wstępnie zamówiona" klasyka :)

Można życzyć tylko szybkiego naprostowania problemów. Samochód to drugorzędna sprawa, ale na przyszłość fejmy lepiej robić jak się już coś będzie miało i mogło na to nawet nasrać bo to własność ;)

Edytowane przez Silver Fox
  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...