Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

V50 i surowy styl? To widać mało znam się na motoryzacji :D

 

Ty to powiedziałeś :P chodziło mi o styl wnętrza. Skandynawski, proste kształty, linie bez zbędnych załamań. Jeździłem v50 pół roku. Moim zdaniem wnętrze jest surowe i eleganckie w stylu skandynawskim. Widocznie sie nie znam.

Link to post
Share on other sites

Jakbym miał kupować samochód, ktorym będę woził rodzinę to raczej byłoby to FWD/ 4x4 a nie RWD BWM, ale to tak od siebie. Za ta kasę masz ładne A4/A6 w quattro (volvo masz to nie polecam :) ) Pogadaj z Biafrowym to pewnie Ci znajdzie cos fajnego u siebie. Będzie,drożej ale masz 100% pewności, że nie poskladali go z 5 sztuk u staska w garażu

Przyznam szczerze, że w tym przypadku wybrałbym BMW. Nie wiem jak ze słabszymi wersjami, ale 3-litrowe e9x mają podział masy równy 50/50 co zauważalnie przekłada się na przewidywalność samochodu, a co za tym idzie - bezpieczeństwo. Przy odrobinie praktyki nadsterowność łatwiej opanować niż podsterowność. RWD nie jest mniej bezpieczne, jest inne i trzeba o tym pamietać. Daje więcej możliwości względem FWD.

Inna sprawa, że BMW od prawie 30 lat oferuje napęd X-Drive.

Moim skromnym zdaniem BMW pod względem satysfakcji z jazdy było, jest i będzie bardzo wysoko.

 

 

 

Pytanie z innej beczki. Co sądzicie o M4 GTS? 7:24 na Nurburgring kładąc nawet najmocniejsze R8.

Link to post
Share on other sites

 

 

M4 GTS? 7:24 na Nurburgring kładąc nawet najmocniejsze R8.

 

Co tu duzo mowic, kosa :)

 

Ale na wlasnosc bym sobie nie sprawil - zbyt malo precyzyjny uklad kierowniczy.

 

No chyba ze wzgledem zwyklej M4 cos poprawili w tej kwesti. 

Link to post
Share on other sites

Tak szczerze, to im nowsze BMW tym mniej mi sie podoba. Wieloma beemkami nie jezdzilem, ale takie f10, albo f01, to juz nie to samo co e38, albo e36. Tyczy sie to nie tylko beemek z reszta.

 

Przy okazji kolejne fotki mojej kozy wrzuce :)

 

 

23890657566_ea786c4ba7_o.jpg

 

23890531156_2e376c0a6c_o.jpg

 

23808513632_7af8e3f720_b.jpg

 

23548633229_85e1fed433_o.jpg

 

 

Edytowane przez B o r o
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Ja jestem jednym z tych dziwaków, który za jedne z najfajniejszych BMW w historii uważa serię 7 E65 i 6 E63 :P W ogóle dla mnie eksperymenty Bangle'a były naprawdę spoko i pasowały mi do BMW - w końcu coś się działo! Gościa uważam swoją drogą za prawdziwego wizjonera tylko szkoda, że rzadko kiedy ma możliwość rozwinąć skrzydła.

Edytowane przez MoonWalk
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Ja jestem jednym z tych dziwaków, który za jedne z najfajniejszych BMW w historii uważa serię 7 E65 i 6 E63 :P W ogóle dla mnie eksperymenty Bangle'a były naprawdę spoko i pasowały mi do BMW - w końcu coś się działo! Gościa uważam swoją drogą za prawdziwego wizjonera tylko szkoda, że rzadko kiedy ma możliwość rozwinąć skrzydła.

Prawda! Dorzuciłbym jeszcze 5 serię. Przepiękne samochody. Stylistyka wyprzedziła wszystko o kilka lat.

 

Tak szczerze, to im nowsze BMW tym mniej mi sie podoba. Wieloma beemkami nie jezdzilem, ale takie f10, albo f01, to juz nie to samo co e38, albo e36. Tyczy sie to nie tylko beemek z reszta.

 

Przy okazji kolejne fotki mojej kozy wrzuce :)

 

 

23890657566_ea786c4ba7_o.jpg

 

23890531156_2e376c0a6c_o.jpg

 

23808513632_7af8e3f720_b.jpg

 

23548633229_85e1fed433_o.jpg

 

 

 

Jest przekozacka. W mojej strefie marzeń pozostanie E36 M3 Evo. Cholernie chciałbym ten samochod.

 

Co tu duzo mowic, kosa :)

 

Ale na wlasnosc bym sobie nie sprawil - zbyt malo precyzyjny uklad kierowniczy.

 

No chyba ze wzgledem zwyklej M4 cos poprawili w tej kwesti.

Wydaje mi się, że poprawili bardzo wiele bo sprint do 100km/h nie jest rewelacyjny i jest sporo wolniejsza od każdej R8. Za to GTS musi być cholernie szybka na zakrętach. Gdzieś ten czas musieli nadrobić :D.

Link to post
Share on other sites

E65 jest piękna! Co chwile słyszę jak ktoś mówi ze to brzydal, a dla mnie ta Beta to drugie marzenie po E38 ;)

Przejechałbyś się i szybko zmienił zdanie. Kierując czujesz się jak pasażer. Typowy transporter, poza samą mocą jest przeciwieństwem sportowego auta. Nie wypowiem się, czy inne auta w tej klasie dają podobne odczucia, bo innymi nie jeździłem.

Link to post
Share on other sites

Przesiadka na Skodę Rapid 1.2 75 koni... po 10 kilometrach miałem ochotę ją zaparkować i iść w....

 

Hahaha, nazwa tego samochodu jest totalnym przeciwieństwem. Miałem to samo w litrowej corsie. Do 60kmh jeszcze szła. Potem już tylko dramat....

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...