Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

bym celował w wypasione e91/e90

Sporo jeździłem e91,ja wiem,takie normalne auto,wielkiej różnicy bym nie odczuł po przesiadce z v50,a e90 z 3.0D to trzeba położyć ze cztery dychy. Natomiast za 40 koła to idzie wyrwać a4b8 i na to bym postawił gdybym chciał wydać taką kasę.

Edytowane przez chudy131080
Link to post
Share on other sites

@Szarik

@mejor

 

Wylecą lampy przedliftowe i kierunki, a wejdą jednolite lepiej świecące polifty i wtedy brewek już nie będzie.

 

Chociaż wierzcie, ze na żywo to zdecydowanie lepiej wygląda, ale fakt faktem brewki na pewno wylecą przy przekładce lamp.

Link to post
Share on other sites

Testowałem tanie wycieraczki i póki, co ALCA sprawdza się najlepiej. Koszt to kilka złotych za sztukę, a przynajmniej jeden rok wytrzymają. Zbierają bardzo dobrze, bez smug, dają radę w śniegu, lodzie. Przekonałem do nich wielu znajomych i są zadowoleni. No, ale jeśli komuś wycieraczki Valeo czy Bosch za 60-70zł zbierały ze smugami itd. itp. no to wcale się nie dziwię.

A gdzie można takie kupić? No i czy poszczególne modele się czymś różnią? Na ich stronie widzę, że są też Heyner - to to samo?

Edytowane przez DjStar
Link to post
Share on other sites

Nie przesadzaj Greq. Przesiadając się między v50 a podstawową e91 w najsłabszym dieslu nie ma tu zupełnie przepaści. Surowszy skandynawski styl wnętrza też ma to COŚ. Wiesz ze istnieją tez bejce ze słabszymi silnikami? :P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie,raczej nie.

 

W sumie dziwne, bo na rynku jest wiele fajnych ofert innych aut. Tym bardziej, że znaleźć pewne Audi A6 C6 graniczy z cudem, zresztą komu ja to mówię... No chyba, że masz już jakis fajny i pewny egzemplarz na oku?

 

Z tej dwójki brałbym A6, nawet mimo tego, że E60 to jedna z niewielu beemek, które mi nawet leżą ;)

Link to post
Share on other sites

Nie mam nic na oku jeszcze.GreQ chodzi mi o to że aż takiej różnicy nie poczuję,jeździłem e91 318 z 2.0D 122PS i sory ale ja jakiś wielkiej różnicy od v50 nie poczułem.

Oczywiście jeśli trafi się coś fajnego to jestem w stanie dołożyć te 3-4 tysiaki.

 

Edytowane przez chudy131080
Link to post
Share on other sites

Jakbym miał kupować samochód, ktorym będę woził rodzinę to raczej byłoby to FWD/ 4x4 a nie RWD BWM, ale to tak od siebie. Za ta kasę masz ładne A4/A6 w quattro (volvo masz to nie polecam :) ) Pogadaj z Biafrowym to pewnie Ci znajdzie cos fajnego u siebie. Będzie,drożej ale masz 100% pewności, że nie poskladali go z 5 sztuk u staska w garażu

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Nie przesadzaj Greq. Przesiadając się między v50 a podstawową e91 w najsłabszym dieslu nie ma tu zupełnie przepaści. Surowszy skandynawski styl wnętrza też ma to COŚ. Wiesz ze istnieją tez bejce ze słabszymi silnikami? :P
Jezdzilem prawie wszystkim co jest na rynku :)Jest przepasc zarowno pomiedzy e91 1.6 w gazoe a volvo v50 tak samo jak pomiedzy mercem czy audi, czy ferrari a lamborghini, lub nissanem gtr a audi r8.Jest masa roznic, bmw jest nastawione na inny target i moim zdaniem (bez urazy chudy) jezeli ktos nie odczuwa roznicy to znaczy ze taki samochod mu nie potrzebny :)O to mi chodzilo.
Nie mam nic na oku jeszcze.GreQ chodzi mi o to że aż takiej różnicy nie poczuję,jeździłem e91 318 z 2.0D 122PS i sory ale ja jakiś wielkiej różnicy od v50 nie poczułem.Oczywiście jeśli trafi się coś fajnego to jestem w stanie dołożyć te 3-4 tysiaki.
Moim zdaniem jezeli nie czujesz roznicy to szkoda pieniazkow :)Poszukaj sobie moze mlodszego vaga - lepiej na tym wyjdziesz i mowie to ja hejter vagow :D
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...