Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

 

 

Beleczka dostała nowy rozrząd, pasek wieloklinowy, świeczki żarowe i komplet tarcz i klocków brembo na obie ośki. Kilka godzin w wigilijny poranek spędziłem myjąc, kładąc super resin polish i ultra gloss protection z autoglyma.

 

Jeździ?  

Link to post
Share on other sites

Łyknęła 1,5k z BE do mnie bardzo komfortowo (trasa BE-Śląsk, Śląsk-Piotrków). Zadowoliła się niecałymi 6 litrami na setkę mimo odcinków dochodzących do dwóch paczek na blacie w Niemczech (piękna pogoda i niewielki ruch). Po tej całej robocie zrobiłem już po PL 1000km i wszystko pięknie się poukładało. Wsiadać i jechać. 


 

 

Jeździ?

 

Łaski nie robi. Robie 30k rocznie. Jak nie będzie jeździć to poleci do kogoś kto będzie na nią patrzył a nie jeździł.

Link to post
Share on other sites

ja zmieniłem moje daily -> e36 316 LPG na coś takiego (teraz regularnie robie 3.5-4kkm miesięcznie

 

 

http://rx-8.pl/photo/93-01.jpg

 

 

właściwie to od razu po zakupie pełen serwis + wymiana amortyzatorów i sprężyn oraz założenie normalnych zimówek bo to co było założone na aucie (jakiś bieżnikowany Targum) nie nadawało się do jazdy

 

 

http://rx-8.pl/photo/93-02.jpg

 

 

teraz jeszcze upgrade hamulców, jakieś koła na lato, poprawić kilka pierdół i będziemy myśleć o wzmocnieniu tego B204E (przy automacie takie 230-240KM/360Nm będzie ok) :D

 

Kiedys usłyszałem od mechanika, że ten wehikuł to jedno z najdroższych do utrzymania aut w swojej kwocie, tak więc czekam na wieści z trasy i bezawaryjności :P

Link to post
Share on other sites

Kiedys usłyszałem od mechanika, że ten wehikuł to jedno z najdroższych do utrzymania aut w swojej kwocie, tak więc czekam na wieści z trasy i bezawaryjności :P

czy ja wiem - silnik może tak - na szczęście wygląda że mój jest ok. Zawieszenie, hamulce to stety albo niestety Opel.

 

Teraz zrobiłem 500km na wyjazd świateczny - spalanie LPG 10.9l/100km - w tym ok, 170km po autostradzie (ok. 160km/h), reszta po zwykłych drogach (90-120) 

Link to post
Share on other sites
Piękna Saabinka :), chociaż szkoda, że nie 3-drzwiowa. Po zrobieniu prawka przymierzam się do tego pojazdu. Ile Cię wyniosła jeśli można wiedzieć?

3 drzwiowa przy 2jce dzieci średnio się sprawdza. Zakup + serwis po zakupie (filtry, plyny, świece, amortyzatory przód, sprężyny Eibach, kola zimowe) tak ok. 9000.

 

 

Link to post
Share on other sites

Tarcze z przodu znowu pokrzywione, jakies 1200-1400KM po przetoczeniu.

 

 

Chyba taki zestaw wyladuje w jagodzie na probe w styczniu:

 

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/265863_400071246725298_632768338_o.jpg

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...