Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gdzie ty jesteś tu ulany dla mnie to jesteś chuderlak :P

Jestem tzw. chudym grubasem (skinny fat) dlatego tak to wygląda, najgorsza budowa ciała z możliwych niestety :/

 

Nie zapomnij wspomnieć o możliwych skutkach ubocznych. 

 

To fakt choć efedryna wbrew pozorom jest dość bezpiecznym środkiem, na pewno bardziej niż legalna w Polsce Johimbina. Ze skutków ubocznych jakie ja odczułem/odczuwam to na pewno problem z bezdechem na treningu (nie trenując oddech jest dużo lepszy niż zwykle, ot dziwna sprawa) i ciśnienie w kosmosie przy próbie zabawy w interwały (po 5min musiałem zejść z bieżni bo rozsadzało mnie w środku) dlatego na tego typu środkach tylko aeroby z niską intensywnością. Oczywiście kiedy efedryna przestaje działać wszystkie cuda tego typu mijają.

Edytowane przez kacperq
Link to post
Share on other sites

Ja bardzo nerwowy jestem z natury więc aż takiej różnicy nie odczuwam, ciśnienie mam jak najbardziej w normie (poza interwałami, ich nie mogę robić). Fakt faktem, to nie środek dla wszystkich, na pewno nie dla początkujących którzy dopiero zaczynają przygodę z siłownią. Oczywiście istnieje masa przeciwwskazań do używania tego mixa których należy przestrzegać, choć ja mam to szczęście że jestem w 100% zdrowy i nie robi to na mnie większego wrażenia.

Link to post
Share on other sites

 

 

nie dla początkujących którzy dopiero zaczynają przygodę z siłownią

 

IMO to czy ktoś jest nowy czy nie, nie ma tu znaczenia. Ogólnie ten środek nie jest dla wszystkich. Ty nie odczuwasz negatywnych efektów jego działania a inny może mieć z tym problem.

Nie kieruję tego co piszę do Ciebie a do innych czytających, ktoś może podłapać i jeść to jak cukierki bo u Ciebie działa.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

IMO to czy ktoś jest nowy czy nie, nie ma tu znaczenia.

 

Nie zgodzę się z tym co mówisz. Owszem, można brać to w każdym momencie, ale początkującym się to po prostu nie opłaca i nie wykorzystają jego potencjału. Chodzi o to, że jeśli grubas z 40% bf od samego początku zabierze się za taki środek to po prostu nie wykorzysta w 100% jego potencjału i później by widzieć efekty będzie musiał łapać się za jeszcze mocniejsze środki. Na początku tłuszcz schodzi bardzo szybko nawet bez specjalnej diety, zwiększając jedynie aktywność fizyczną, dlatego bez sensu łapać się za takie środki, których najlepiej użyć pod koniec redukcji, kiedy jest najtrudniej. Może niezbyt jasno się wyraziłem na początku, w skrócie chodzi o to, że jeśli już zaczynamy zabawę z takimi bądź co bądź niezdrowymi mixami to najlepiej zrobić to w odpowiednim momencie i wyciągnąć z tego 100%.

 

A co do działania to oczywiście prawda, na każdego dana rzecz działa inaczej i nie ma co sugerować się czyimiś "przeżyciami".

Edytowane przez kacperq
Link to post
Share on other sites

Grubas ma ogólnie problem z ograniczeniem niezdrowego jedzenia i z aktywnością fizyczną, jest przecież gruby. Będzie się więc łapać każdego wspomagacza, który jest w stanie mu pomóc.

Twoja odpowiedź nie ma nic wspólnego z tym co napisałem. ;)

 

Ja jak byłem prawie 100 kilowym świniakiem kilka lat temu to zbijałem wagę samym bieganiem bez specjalnej diety, w pół roku spadłem 20kg a nie miałem wtedy nawet pojęcia o czymś takim jak "spalacz tłuszczu" i nigdy w życiu nie powiedziałbym że skończę kiedyś na siłowni.

Link to post
Share on other sites

A szkoda kacperq ja uważam że siłka to tylko dodatek, powinno się coś robić innego boks,bjj,kb,tkd w dzisiejszych czasach mamy spory wybór. Po siłce tylko wyglądasz i nic więcej. Ale to tylko moje zdanie.

 

Mnie tam wystarczy tylko wygląd :D. Po większości wytrzymałościówek się nie wygląda. Co z tego, że się jest w stanie przebiec X km, jak żal na siebie patrzeć w lustrze ;).

W kwestii sportów walki - nigdy mnie żaden nie interesował.

Edytowane przez radosuaf
Link to post
Share on other sites

Teraz też zależy mi tylko i wyłącznie na wyglądzie. Na boks chodziłem tylko dlatego że wprowadzili go w cenie mojego karnetu na siłowni więc mogłem sobie pochodzić za free, uznałem że to lepsze niż nic ;-) Jeśli miałbym chodzić na jakieś walki to myślę że jedynie Muay-thai by mnie zainteresowało ale niestety brak czasu. Z siłką wiąże swoją przyszłość więc z niej nie zrezygnuje :-)

 

A wracając do redukcji, coraz lepiej (14 dni różnicy pomiędzy pierwszym a drugim zdjęciem).

 

http://i.imgur.com/lRLIUcT.jpg


Wygląd to efekt uboczny IMO 

Dla Ciebie może i tak ;)

Edytowane przez kacperq
Link to post
Share on other sites

A szkoda kacperq ja uważam że siłka to tylko dodatek, powinno się coś robić innego boks,bjj,kb,tkd w dzisiejszych czasach mamy spory wybór. Po siłce tylko wyglądasz i nic więcej. Ale to tylko moje zdanie.

 

Z autopsji wiem, że pogodzenie siłki i np. koszykówki, zachowując wysoką częstotliwość i tego i tego jest bardzo trudne (może nie niemożliwe, ale trzeba mieć ogromną determinację). 

Link to post
Share on other sites

Co do uprawiania innych dyscyplin i tego "że siłka to tylko wgląd": zależy co kogo kręci. Jeden lubi jak mu na skrzypcach grać, a inny jak mu stopy śmierdzą. Owszem, są przypadki typowych koksów amatorów, którzy nawet prawidłowo przysiadu nie potrafią zrobić czy martwego ciągu, są napuchnięci jak balony a anaboliki traktują jako zamiennik dobrego żarcia. Na drugim biegunie będą goście, którzy ćwiczą z nienaganną techniką, dbają o rozciąganie i kardio, żeby nie skracać mięśni, zachować pełną ruchomość stawów i kondycję. Poza tym, podobnie jak Tycha, myślę, że jak ktoś mocno wkręci się w jakąkolwiek dyscyplinę, to najzwyczajniej nie ma czasu na regularne treningi innej dyscypliny. Inna sprawa, jeśli ktoś traktuje treningi na siłowni wyłącznie jako uzupełnienie lub narzędzie do zbudowania siły/kondycji, które są mu potrzebne gdzie indziej. Ani w jednym, ani w drugim nie ma ni złego, kwestia wyboru.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...