Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jeżeli chodzi o słodycze na redukcji to mi tyłek ratowała galaretka od kfd, pełna micha a kalorii prawie brak.  Polecam też niskokaloryczne sosy od kfd(szczególnie smak karmelowy), co prawda nie są to sosy 0 kcal, ale smakują o niebo lepiej niż konkurencja, a przerobiłem sporo różnych sosów od kilku producentów. Często też wchodziły lody, w szczególności sorbety, które mają tylko 50-80kcal na 100g

 

Kiedyś zrobiłem taką nutelle i mogę szczerzę polecić:

Edytowane przez isgorath
Link to post
Share on other sites

Nie używałem BBQ do twarogu, nie. 

Chodziło mi o to, że słodkie sosy dodaje do twarogów itp, a sos bbq do wszelkiego rodzaju mięs :P

 

Fajny przepis na deser, na 1 osobę robiłem w proporcjach: 100ml mleka, 20g żelatyny, 400g jogurtu i 30g białka

 

http://i.imgur.com/CC8XCsl.jpg

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Fajny przepis

 

Powiem Wam, że tego mi brakuje.

Mam spory problem z trzymaniem czystego jedzenia bo jest nudne (po tygodniu czy dwóch się poddaję) i muszę się zabrać za szukanie innowacji.

Nie mogę patrzeć na piersi z kurczaka/indyka z ryżem/kasza i warzywami  

Link to post
Share on other sites

Nie mogę patrzeć na piersi z kurczaka/indyka z ryżem/kasza i warzywami  

Bo nie można się ograniczać , dla mnie to głupota, jedzenie ma sprawiać przyjemność, oczywiście będąc na redukcji już takiej konkretnej to na pewno trzeba się ograniczać, ale na takiej jak ja jestem teraz to naprawdę dobrze dobrane makro i jesz co chcesz, sam bym nie wytrzymał na ostrej diecie , nikt z nas na zawody nie jeździ (?) więc z dystansem podchodzić do tego trzeba i żeby sprawiało przyjemność a nie katowanie się :)

 

Sosy z WF czekoladowy i truskawkowy jeszcze ujdzie (na tle innych) , chociaż posłodzą mi twaróg ale już BBQ  ssie...

Link to post
Share on other sites

Powiem Wam, że tego mi brakuje.

Mam spory problem z trzymaniem czystego jedzenia bo jest nudne (po tygodniu czy dwóch się poddaję) i muszę się zabrać za szukanie innowacji.

Nie mogę patrzeć na piersi z kurczaka/indyka z ryżem/kasza i warzywami  

 

Może Ci się przyda :)

 

https://www.youtube.com/channel/UCzsQmkq1_e7KtKYpVvl8Opw/

 

https://www.youtube.com/channel/UCwVDvFKQxaLAGgPGWWp1q7Q

 

https://www.youtube.com/channel/UC0fZ4eh1_6youBZT5mblOGw

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tzn? 

 

Dobrane pod siebie, w  moim wypadku postawiłem na dużo białka i tłuszczu ( po prostu lubię tłuste mięso  itp) , czasem jak mam ochotę na słodkie to zmieniam tłuszcz z węglami żeby wyjść z kaloryką na ~zero. Dodatkowo ostre ładowanie kalorii raz na tydzień, i to nie jednym kawałkiem ciastka tylko ogień po całości, jak się do wszystkiego z głową podchodzi i zna swój organizm i jakieś tam podstawy żywienia to można kombinować na różne sposoby i dobrze na tym wychodzić. Dlatego ja osobiście na chwilę obecną daleki jestem od stosowania diet ,,kurczak z ryżem i brokuły,, ale pewnie więcej osób takie coś właśnie preferuje co oczywiście będzie przynosić efekty tylko jaka to przyjemność ciągle to samo na talerzu mieć ?

Link to post
Share on other sites

 

 

jaka to przyjemność ciągle to samo na talerzu mieć ?

 

To jest powodem moich faili. Nie wiem jak ja to kiedyś robiłem, teraz nie daje rady, próbowałem parę razy i ciągle się odbijam i wracam do poprzedniej wagi, nawyków. 

Link to post
Share on other sites

Ja sosu używam do placka z rana bo inaczej się tego zjeść nie da :D Kupiłem bananowy od Real Pharm i jest świetny. W dzień nietreningowy jak wrzucam więcej tłuszczu to placka z rana jem z masłem orzechowym :D

 

Jeśli chodzi o żarcie to ja wole rutyne z okazjonalnym cheatem. Inaczej się irytuje i zaczynam robić głupoty.

Link to post
Share on other sites

Jakieś porady dla nowicjusza? Od dzisiaj znowu jestem singlem i w ramach spędzania nadmiaru wolnego czasu wybieram się na siłownie. Sporo pływałem i biegałem, ale to było kilka lat temu. Przede wszystkim chcę schudnąć jakieś 8 kg, poprawić ramiona i klatkę. Jaki trening byłby najlepszy? I czy jest sens pakowania się w jakieś odżywki?

Link to post
Share on other sites

Zamiast odżywek ogarnij kuchnie. Jeśli chodzi o trening to imo święta trójca - przysiady, martwy ciąg, wyciskanie na ławce płaskiej

 

Do tego wyciskanie żołnierskie i w ramach rozprężenia podciąganie podchwytem oraz pompki na poręczach.

Link to post
Share on other sites

Jakieś porady dla nowicjusza?

 

Jeżeli chodzi o trening - https://www.youtube.com/watch?v=dlu_nv-0tdI

 

Co do diety, to zależnie od celu musisz ogarnąć ile kalorii masz jeść w ciągu dnia. Pomogą w tym kalkulatory dostępne w internecie. Z supli na początek możesz dorzucić jakieś witaminy i minerały, omega 3 i wit. d3(może być z k2). Jeżeli masz problem z wyrobieniem zapotrzebowania z jedzenia, możesz dorzucić odżywkę białkową albo gainera.

 

Jak masz jakieś pytania to śmiało wal :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...