Skocz do zawartości

Żarówka, diody, czy to może być monitoring?


Recommended Posts

Żarówka - zwyczajna żarówka która świeci conajmniej trzy razy dłużej niż żarówka diodowa...

 

Jedyna jej wada to że spala dwa razy więcej tzw. prądu ale światło żarówki nie męczy i psuje tak oczu jak światło żarówki diodowej...

 

Na drugim zdjęciu prawdopodobnie oświetlenie - widać białą diodę która zapewne daje światło...

Link to post
Share on other sites

Patrząc na Twój poprzedni wątek:

 

to ciekawa sprawa, lecz nie bardzo rozumiem jak taki proceder miałby trwać kilka lat. Przecież na samym filmiku, byłoby widać skąd jest nagranie i można znaleźć kamerkę do usunięcia. 

  • Lubię to 3
Link to post
Share on other sites

Rzeczywiście te wątki mają ze sobą wiele wspólnego.

 

Tylko wtedy wspominałam o kanale na YT :sciana: a jak się okazuje jest to serial w telewizji... 

Wiem masakra, jest on emitowany od 8 lat, a ja go nawet nie widziałam. Czuję się okropnie, pracowałam z ludźmi, którzy o niczym mi nie powiedzieli, a brali w tym udział 

Tak samo jak kierownictwo,  czy dyrektorzy...   Utworzyli niby mój numer telefonu, jak też profil na FB, tak żeby wyglądało na to, że o wszystkim wiem.. Fałszywy księgowy (Biuro rachunkowe).

Totalny koszmar :[

 

W domu założyli coś na lasery (wykorzystali do tego też okna), możliwe oświetlenie, diody w AGD... Tak żebym się nie mogła zorientować, że cos w ogóle jest..

 

 

  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites

Chyba coś się komuś odkleja, nie być problemu ja mieć Kropelka!

obraz.png.fe334119c7e42d1d6b45fcf2e154f811.png

 

 

Kryzysowy Telefon Zaufania - wsparcie psychologiczne:
Kryzysowy Telefon Zaufania 116 123 powstał z myślą o osobach, które z różnych powodów nie mają możliwości bezpośredniego kontaktu z psychologiem.
Edytowane przez wid3l3c
Link to post
Share on other sites

ONI Ciebie szpiegują, śledzą, zakładają o Tobie kanał na YouTube, kręcą serial. ONI czyli pracodawca, Policja i inni. Wszyscy się Tobą interesują i chcą czegoś złego dla Ciebie.

Jak dla mnie mania prześladowcza, epizod psychotyczny. Objaw dwubiegunówki lub właśnie schizofrenii. Kilka osób z kręgu moich bliższych i dalszych znajomych cierpi na w/w zaburzenia, wielokrotnie byłem świadkiem pogorszeń ich stanu zdrowia psychicznego. Prawie zawsze kończyło się to mniej lub bardziej intensywną manią prześladowczą, bliźniaczo podobną do rewelacji opisywanych przez Ciebie.

Moja rada: jeśli nie jesteś śmieszkiem, trollem - udaj się do najbliższego ośrodka zdrowia psychicznego do specjalisty. Niech Cię zdiagnozuje, oceni. Nieleczone zaburzenia psychiczne nie tylko nie znikają, a się pogłębiają.

  • Lubię to 6
Link to post
Share on other sites

Zauważyłam, że bardzo Wam się spodobał temat, nawet mnie to cieszy, tylko prosiłabym abyście przestali mnie atakować, na to zawsze przyjdzie pora.

 

40rozbojnik, rozczaruję Cię, ale w mojej rodzinie nie ma nikt jakichkolwiek zaburzeń psychicznych 

I jeśli chodzi o moje zdrowie psychiczne, to wszystko z nim ok, ale dzięki za troskę. Dobra taka, niż żadna.. 

 

Wasza reakcja mnie zaskakuje, zazwyczaj ona powinna wyglądać następująco: kto?, dlaczego?, nikt ci nie powiedział?, gdzie może być ten serial?, chcą to zataić?, co za psychole to mogli zrobić? itd

 

A jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze...

Link to post
Share on other sites
53 minuty temu, Anja napisał:

w mojej rodzinie nie ma nikt jakichkolwiek zaburzeń psychicznych

to chyba o niczym nie świadczy.

 

53 minuty temu, Anja napisał:

kto?, dlaczego?

no właśnie, dlaczego? Jesteś jakąś wyjątkową osobą, chociażby w swoim mieście że takie zainteresowanie wyszło.
Sądząc z opisu sporo osób musiało być w to zaangażowanych.

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jestem normalną osobą. Może to miało znaczenie, że jestem samotna, mam niewielu znajomych. Mieszkam poza miastem.

 

Zaangażowanych osób mnóstwo, od zwykłych ludzi, sklepy, aż po urzędy... Aż taka oglądalność jest, że chcieli brać udział.. wystąpić w telewizji?

 

Skierowane do mnie słowa, że "wyglądam jak pani z telewizora", nie wzbudziły we mnie żadnej podejrzliwości, a tym bardziej, że posiadam tylko tv naziemną 

 

Piszecie lekarza, a ja potrzebuję detektywa, który nie bierze, potrafi wykonać swoją pracę rzetelnie jak należy. Chociaż wystarczyłaby lojalność otoczenia, ale akurat jej nie ma.

Link to post
Share on other sites

@Anjagdyby było tak jak piszesz, uwierz - każdy z nas by wiedział o takim projekcie, zwłaszcza jakby to było online i to od 8 lat :D No chyba że w jakichś światach równoległych. Wyobraź sobie, że jeżeli w ów projekt byłaby zaangażowana cała lokalna społeczność - takich rzeczy nie da się ukryć, to nie te czasy, jak wspomniany Truman Show.

 

My jesteśmy też częścią tego programu? Tylko jakoś u mnie stan konta się nie zgadza :D

Z resztą, to chyba my jesteśmy teraz obiektem jakiegoś eksperymentu społecznego :D ew słabego żartu w końcu to Internet, miejsce gdzie mężczyźni są mężczyznami, kobiety są mężczyznami, a małe dziewczynki to agenci FBI.

Zwykło się mówić że osoba chora nie widzi problemu....

 

 

#tematdlauwagi :rotfl:

Edytowane przez wid3l3c
Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, wid3l3c napisał:

Zwykło się mówić że osoba chora nie widzi problemu....

Abstrahując od tego czy to troll czy rzeczywiście osoba z zaburzeniami, nie tylko nie widzi problemu ale przede wszystkim nie potrafi odróżnić urojeń od rzeczywistości.

 

Miałem styczność już z taką osobą, na początku wygląda to niewinnie, z czasem paranoje się nasilają i jest tylko gorzej.

 

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
47 minut temu, Anja napisał:

Zaangażowanych osób mnóstwo, od zwykłych ludzi, sklepy, aż po urzędy... Aż taka oglądalność jest, że chcieli brać udział.. wystąpić w telewizji?

 

48 minut temu, Anja napisał:

Piszecie lekarza, a ja potrzebuję detektywa, który nie bierze, potrafi wykonać swoją pracę rzetelnie jak należy. Chociaż wystarczyłaby lojalność otoczenia, ale akurat jej nie ma.

 

Nie, nie potrzebujesz detektywa. Potrzebujesz specjalisty - psychiatry. I to na już.

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, 40rozbojnik napisał:

Objaw dwubiegunówki

To nie są objawy dwubiegunówki. 

Czyli ja dobrze rozumiem, że... ktoś poukrywał kamery w chałupie lasi i robi z tego "serial" a ona w mieście jest rozpoznawana jako "pani z tv" i wszyscy piekarze, lekarze i urzędnicy są opłacani (włącznie z nami) żeby sprawa nie wyszła na jaw... ale na youtubie "zablokowali" piękną panią więc się już nie dowiemy?

Truman show wjechał za mocno.

 

 

Godzinę temu, Anja napisał:

Jestem normalną osobą.

A konta na social mediach które posiadasz to już nie są szpiegowane i śledzone? Tam już wszystko okej? :rotfl:

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...