Skocz do zawartości

[OGÓLNY] W co obecnie grasz?


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Pograłem chwile w demo Lies of P i zapowiada się mega. 

?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Lett

 

?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Lett

 

Klimat rodem z Bloodborne wylewa się z ekranu. Sama walka przyjemna ale i wymagająca, ogólnie gra do łatwych nie należy.  Pierwszy boss ubity ale stawiał srogi opór :P Ogólnie to na początku wybieramy ekwipunek dostosowany do naszego stylu rozgrywki. Ja wybrałem ten środkowy bazujący na zręczności, jest jeszcze coś pomiędzy siłą a zręcznością no i typowo pod samą siłę. To chyba można później do woli zmieniać w trakcie gry bo widziałem że kupcy oferują pozostałe zestawy więc jak to w tego typu grach bywa początkowy wybór jest umowny, później i tak możemy robić co chcemy ;) Przeciwników jest sporo, wszystkie to typowe marionetki z ich ruchami ale nieraz te ich ciosy bywają mylące bo albo bywają opóźnione albo wymierzone w innym kierunku niż nam się zdaje. Są też i mechaniczne pieseły całe szczęście nie mają takiego adhd jak w serial souls i walka z nimi nie jest takim utrapieniem :P Jest też fajny patent z ostrzeniem broni bo ta się zużywa wraz z zadawanymi ciosami (ten pasek w lewym dolnym rogu) i w każdej chwili możemy ją naostrzyć na naszej lewej ręce :)

 

O samym świecie ciężko się wypowiedzieć bo na razie widziałem ułamek ale level design jest przemyślany i ogólnie zachęca do zapuszczania się w różne zakamarki, niestety jak to bywa w tych grach nie wszędzie da się od razu wejść bo albo potrzeba klucza albo brama/drzwi otwierają się z innej strony. Punkty zapisu jak na razie rozsiane są powiedziałbym ubogo, jeden na mapę i całość bazuje na skrótach więc nieraz trzeba się trochę wracać ale ma to swój urok. 

 

Sama gra ze wszystkimi suwakami w prawo działa bardzo dobrze, żadnych zgrzytów albo innych problemów a to tylko wersja demo więc napawa optymizmem przed premierą i jeśli nic się do tego czasu nie zmieni to mnie tym demkiem kupili ;)

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites
przeszedłem, w co-opie nudne po prostu. Do bólu poprawna gra i na dodatek mieli masę wpadek, masa bugów, mikrotpłatności, wcześniejszy dostęp z zachowaniem postępu chyba
Kozackie jest skradanie i zabijanie po cichu z trawy, ale jak już wejdziesz w budynki wieje nudą. I jeszcze te drony. Drony wszędzie drony. Miliony dronów.
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 8.07.2023 o 11:48, drVanSteiner napisał:

A ja od 120h w GR Breakpoint emoji16.png, nie kojarzę, żebym w jakąkolwiek grę, tak długo grałemoji106.pngI wciąż mi się nie znudziłaemoji11.pngca168a073d582507dd797c42b3a56c23.jpg

Dla mnie to gra typu kup, przejdź, zapomnij. Nie jest tragiczna, ale na 120h jej nie widzę. Podziwiam ludzi którzy mają tam co robić ;p

Link to post
Share on other sites
Sleeping Dogs
Bardzo fajna gierka miło wspominam zrobiłem calaka na ps4 tak przyjemnie i lekko się w to grało.


Ja obecnie ogrywa remastera Alan Wake na ps5 dali w abo za free to odświeżam wspomnienia z x360. No i jest całkiem spoko.

W między czasie próbuje grać w call od djutu coold war też z abo ps +., ale jakoś nie wiele osób gra w multi bo problemy spore ze znalezieniem ludzie do gry.
Link to post
Share on other sites
14 godzin temu, grzech1991 napisał:

Dla mnie to gra typu kup, przejdź, zapomnij. Nie jest tragiczna, ale na 120h jej nie widzę. Podziwiam ludzi którzy mają tam co robić ;p

Jak grasz samemu to może i tak być ale jak masz zgraną ekipę to można przy tym spędzić setki godzin.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...