Skocz do zawartości

Recommended Posts

2 godziny temu, Kruchy81 napisał:

Tylko jak ja mam go podkręcić żeby się nie krzaczyło. Tyle tych poradników że już zgłupiałem


8700k to chyba musisz zdelidować i liquid metal, bo tam jest słaby kontakt z IHS, 20 stopni mniej się ma po delidzie, bez tego kręcenie słabo widzę...

  • Lubię to 1
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Witam dostał, ktoś już z xkom aorus rtx 3080 master?

Wszystke rtx 3080 w xkom mają status zapytaj o dostepność ,nie można dodać do koszyka .Czyżby ogarneli w końcu że nie wiedzą co sie dzieje?

Zastanawiam sie czy nie rezygnować z zamówienia i szukać tam gdzie karta jest dostępna o reki,na wszystkie emaile z zapytaniem o numer zamówienia i przybliżony termin wysyłki ciągłe mydlenie oczu z ich strony.

Link to post
Share on other sites
17 godzin temu, Kruchy81 napisał:

Tylko jak ja mam go podkręcić żeby się nie krzaczyło. Tyle tych poradników że już zgłupiałem

 

Zobacz na ile poleci kręcenie intela to żadna filozofia, jak nie bardzo to delid albo sprzedaj i wymień na 9700kf 9900kf chyba ze potrzebujesz intergry.

Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Dzejson_ napisał:

Gadacie na ten X-kom a jako chyba jedyny dał względnie normalne ceny. Powiedziałbym, że nawet normalne jak na ten sklep.


Bo ma ceny z przed 2 miesięcy i praktycznie zerową dostępność. U innych też 3080 tyle kosztowało na początku.

 

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, wrobel_krk napisał:

Jest dostępna w x-kom, Gainward GeForce RTX 3060 Ti Ghost 8GB GDDR6, 2 259,00 zł

Zamówiłem z odbiorem w salonie, pewnie i tak to karta widmo, ale jak by była to się wydaje idealną opcja pod 3440x1440

Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Bastazar napisał:

Co do RTX 3080 - ktoś kto kupił w dniu premiery może podać jaka była jego cena wywoławcza? 

 

EDIT: Skleroza, głównie o TUF mi chodzi


3969 (przecenione na 3869) - TUF OC (X-kom). Dalej na niego czekam
Swojego kupiłem za 4800 od ręki z foxcomputer.

http://www.3dmark.com/spy/15982648 - kurde nie znam się na podkręcaniu, ale podbijam ten core clock i mi stress testy się nie wieszają... o ile to się zwykle kręci?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...