Skocz do zawartości

Recommended Posts

13 minut temu, Player1 napisał:

Ja na wysokie ceny gier mam taki "patent", że gram w starocie, choć w dużym stopniu wynika to z ograniczonego czasu na granie, więc zaległości rosną.

Ja nazbierałem tyle darmowych gier z różnych akcji, że teraz dopiero powoli je ogrywam. Gry kupuję też w okolicach cen 50 zł, nie mam ciśnienia, że muszę zagrać w nowości. Teraz spokojnie czekam, aż C2077 będzie za 50 zł, a do tego czasu mam jeszcze kilka darmowych Assasinów do przejścia, bo Watch dogs 1 i 2 już przeszedłem :)

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@Player1 Ja też kupuje gierki kilkuletnie po taniości, czasem się szarpnę za max 100zł. Wyjątek zrobiłem dla CP2077 no i... nie było warto :D

40 minut temu, marko22 napisał:

Jak patrzę na ceny ze Steam, to faktycznie drogo jak cholera. Ale każdy tytuł praktycznie kupuję na allkeyshop.

Też czasem kupuję na g2a, gamivo, eneba itp. jak nie chce mi się na promocję czekać. Jak nie widać różnicy to po co przepłacać :P Polecam gg.deals, dobre do szukania najniższej ceny ;)

42 minuty temu, marko22 napisał:

Miałem game pass na Origin.

Zniechęcili mnie tym, że po normalnym koncie dodali usługę Play pro.

Mam odczucia dokładnie takie same, na szczęście coraz więcej gier EA jest w game passie albo na steamie.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Myślę, że aktualna sytuacja na rynku gpu idealnie sprzyja ogrywaniu starych tytułów, które albo czekają w bibliotece na pobranie albo gdzieś umknęły naszej uwadze, przecież tego jest masa. Także grajmy w stare gry na starych kartach, a nowe RTXy kupmy sobie w przyszłym roku, tak gdzieś w grudniu (akurat pod choinkę...).

  • Lubię to 3
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dla tych co nie dostali jeszcze karty a siedzą na starszych modelach, a mimo to czują nieodparta chęć/presję doznania tych wszystkich nowych wodotrysków :D 

 

 

 

 

 

W sumie już dawno przydałby się zrobić test ale nie mówić dla ludzi czego mają wypatrywać i powiedzieć aby ocenili grę - gdzie gra wygląda lepiej. Tyle i aż tyle.

A już kompletnie nie mówić że to test polegający na RT, tylko zwykły test porównawczy...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wczoraj mój kolega zamówił sobie RX6700XT na promocji w x-cumie

a dzisiaj dostał taką informację na maila:

 

infv319.jpg

 

dzwoni na obsługę x-cum i się pyta dlaczego to mu powiedzieli że zamawiał wcześniej RTX3090 i dlatego

tak ale to było zamówienie ze STYCZNIA tego roku, a teraz mamy MAJ xD :P 

 

to wychodzi na to że w x-cumie na jednego klienta można już kupić max jednego RTX / RT raz na rok ?! :D

 

 

 

  • Lubię to 1
  • Haha 3
Link to post
Share on other sites
33 minuty temu, mutissj napisał:

Wczoraj mój kolega zamówił sobie RX6700XT na promocji w x-cumie

a dzisiaj dostał taką informację na maila:

 

infv319.jpg

 

dzwoni na obsługę x-cum i się pyta dlaczego to mu powiedzieli że zamawiał wcześniej RTX3090 i dlatego

tak ale to było zamówienie ze STYCZNIA tego roku, a teraz mamy MAJ xD :P 

 

to wychodzi na to że w x-cumie na jednego klienta można już kupić max jednego RTX / RT raz na rok ?! :D

 

 

 


Co w tym dziwnego?
Nie wszystkim klientom X-kom był w stanie dostarczyć nawet jedną kartę, to mają pewnie "do odwołania" że nie możesz drugiej zamówić.

  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, mutissj napisał:

to wychodzi na to że w x-cumie na jednego klienta można już kupić max jednego RTX / RT raz na rok ?!

Jedną kartę graficzną dopóki ta ramka nie zniknie. Kolega niech następnym razem poda dane matki/ojca/brata i weźmie do paczkomatu.

Link to post
Share on other sites
44 minuty temu, Artok napisał:

Kolega niech następnym razem poda dane matki/ojca/brata i weźmie do paczkomatu.

 

O ile dobrze zrozumiałem to nie wystarczy tzw. ta zmiana danych adresowych i tych do faktury,

 

jEtgPlB.png

 

musiałby zamówienie przekierować na inne konto innej osoby

 

 

Edytowane przez mutissj
Link to post
Share on other sites

Nowe konto/mail, inne dane i inny numer komórki. To wszystko. 

 

Trzeba z X-KOMem robić jak w przypadku zakładania nowych kont na różnych usługach, aby wydębić darmowy okres premium. 

 

To chore, ale ktoś z X-KOM zadecydował, że chce urządzać taki cyrk. 

Edytowane przez Artok
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, mutissj napisał:

to wychodzi na to że w x-cumie na jednego klienta można już kupić max jednego RTX / RT raz na rok ?! :D

Tylko jedną kartę raz w życiu, zamawiasz ją i masz perm bana na dalsze kupowanie :rotfl:

Ciekawe czy pracowników też to dotyczy :co:

  • Haha 2
Link to post
Share on other sites
22 minuty temu, zbiku90 napisał:

Tylko jedną kartę raz w życiu, zamawiasz ją i masz perm bana na dalsze kupowanie :rotfl:

Ciekawe czy pracowników też to dotyczy :co:

To już inna sprawa, ale w okresie takiego braku towaru nie rozumiem oburzenia taką polityką sklepu. Ba, nawet popieram.

Tylko teraz się martwię czy mi zrealizują moje 3080 z dnia premiery, jak mi już dostarczyli 6800xt (puściłem na forum w nie-scalperowej cenie bo postanowiłem zostać przy nvidii)

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
9 minut temu, zbiku90 napisał:

Wykorzystałeś już swój talon

 

hAHAHa rozbawiłeś mnie tym talonem :rotfl:, dobrze że to nie ŻETON z wiadomo jakich kamerek xD

 

@PW nie którym wysłałem odczytujcie

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

X-Kom twierdzi że przez kwiecień nie dostali żadnego 3080 Strix OC. Dalej jestem 154 w kolejce :) Przynajmniej nie anulowali mi zamówienia.

 

RTX 4XXX jeszcze dłuuuugo nie zobaczymy.

 

Na pocieszenie zainstalowałem sobie wczoraj Metro Exodus enhanced - o dziwo darmo na Steam wskoczyło :) Wygląda niebo lepiej z DLSS 2.0. Bez problemu działa z wszystkim na maxa w 3440x1440 Rt i dlss na jakość w około 70-90 klatkach :)

 

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, joker5513 napisał:

o dziwo darmo na Steam wskoczyło

Dla posiadaczy standardowej wersji jest dostępne gratis. Też mam :) Z 3080 jest ogólnie problem. 3090 w chorych cenach dostępne.

Link to post
Share on other sites

Hardware Unboxed porównał:

RTX3080 wersje laptopową do wersji RTX3080 pecetową :)

 

 

zastanawiam się jak oni to porównywali obiektywnie, przecież laptopy mają słabsze CPU o niższych zegarach? ...

 

... najlepiej jak by był ten sam procek w laptopie jak i w pececie stacjonarnym, ofc. z tym samymi pamięciami,

myślę że wtedy dopiero można było by powiedzieć że taki test jest wiarygodny.

 

 

 

  

W dniu 12.05.2021 o 13:54, Marucins napisał:

Jak problemy przyciągnął się na RTX4000 RX7000 to ten pseudo ban będzie dalej obowiązywał...??

 

tak oczywiście, zawsze możesz się rozglądać na allegro, tam nie zauważyłem jakiś limitów :P

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, mutissj napisał:

zastanawiam się jak oni to porównywali obiektywnie

Dostali dolara od pewnej firmy:)

 

W ogóle to jest tragedia oglądać bez gpu load te słupki na planszy

Edytowane przez janek20
  • Lubię to 2
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
47 minut temu, Artok napisał:

Niech Musk dalej szaleje na Twitterze. Bitcoin już spadł do 40 tys. $, a Etherum zanurkowało poniżej 3 tys. $. 


To przez Chiny, zakazały instytucjom finansowym i płatniczym operowanie kryptowalutami i oferowanie usług z tym związanych.

Ale nie martwcie się, Eth nadal grubo powyżej poziomu na którym górnicy wykupywali cały nakład Ampere :P

 

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
22 minuty temu, mirai99 napisał:

Eth nadal grubo powyżej poziomu na którym górnicy wykupywali cały nakład Ampere

Tylko że wtedy ETH było z 2x tańsze, karty 2x tańsze i trudność wydobycia z 2x niższa. Ja tam trzymam kciuki że to początek końca bańki i za jakiś czas używane RTXy i RXy będą w cenie gruzu.

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...