Skocz do zawartości

Marqvs

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  447
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

115 Świetny

O Marqvs

 • Tytuł
  Gaduła

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 1. Marqvs

  Wycena mobo + CPU

  Witam, Prośba o wycenę sprawnego technicznie zestawu: MSI Z270 Gaming M3 + Intel i3-6100 3,7GHz.
 2. Witam Was, Wkrótce będę odsłuchiwał materiał dźwiękowy z archiwum państwowego na ich sprzęcie: prawdop. z PC na ich lub własnych słuchawkach. Mam możliwość nagrania sobie tego materiału na swój dyktafon ale... nie wiem jak to technicznie zrobić. Teoretycznie można do jednego głośnika słuchawki przyłożyć dyktafon ale jakość nagrania może być kiepska, poza tym niezbyt to wygodne. Czy jest jakiś lepszy sposób aby przechwycić dźwięk i nagrać go na dyktafon? Niestety nie mogę skopiować pliku na swój pendrive bo to liczone jest jako usługa wykonania kopii - bardzo kosztowna.
 3. Skupić się wyłącznie na izolowaniu tych osób, dla których wirus stanowi realne zagrożenie dla życia czyli osoby 65+ oraz wszystkie te, które mają genetycznie lub z powodu przewlekłych chorób osłabiony układ odpornościowy.
 4. Wirusem można "grać" jak się okazuje długo ale w końcu ludzie będą mieli dość. Część już ma. Jak ktoś przez tzw. "pandemię" utraci źródło zarobku a ma na utrzymaniu rodzinę to go g... będzie obchodził jakiś wirus i obostrzenia. Sam przez pandemię utraciłem część dochodu co przy zerowym % lokat i rosnącej cały czas inflacji stawia mnie w kłopotliwej sytuacji na długi czas. A co do obostrzeń - nie ma możliwości wyegzekwować tego żadnymi metodami. Kraść, zabijać, handlować narkotykami, fałszować pieniędzy też nie wolno - i to pod groźbą wielokrotnie dotkliwszych kar - a mimo to codziennie na św
 5. Dzięki za komplement. Od administratora on ma szczególną moc. Wszystko co przywołałem ma źródła, można łatwo wygooglować, to nie są moje słowa czy działania.
 6. Nie jest moim celem przekonywać "wierzących" w pandemię, że jej nie ma. Wskazuję tylko konkretne przykłady, że co raz więcej ludzi w to nie wierzy. Powstał film "Fałszywa pandemia" potem "Pandemia strachu i biedy w Polsce" Phila Koniecznego, jest już wspomniana książka i pewnie będą kolejne materiały. Na szczęście świat się budzi i to jest "plus dodatni". Premier Norwergii na pocz. czerwca '20 przeprosiła swoich obywateli za lockdown ("spanikowałam w sprawie epidemii, obostrzenia były zbyt drastyczne"). D. Trump zapowiedział, że w przypadku powrotu epidemii żadnego lockdownu już nie wprowadzi
 7. Czy osoby z tytułami naukowymi, lekarzy znanych z imienia i nazwiska z poinformowaniem w jakich instytutach pracują można nazwać foliarzami to sprawa dyskusyjna. Gdyby tę książkę napisał jakiś dziennikarz lub polityk to owszem, można by na to machnąć ręką. Poruszam się niemal wyłącznie w środowiskach inteligenckich i temat pandemii nie istnieje w tym sensie, że nikt nie chce tracić czasu na rozmowy o zmyśleniach.
 8. Cieszy mnie, że co raz więcej ludzi widzi fałszywą pandemię. Niszczenie gospodarki i drukowanie pustych pienięzy trwa w najlepsze. Niedawno ukazała się ksiażka "Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy" https://multibook.pl/pl/p/Falszywa-pandemia.-Krytyka-naukowcow-i-lekarzy/11219 oraz powstała w Niemczech komisja pozaparlamentarna do zbadania zasadności restrykcji wprowadzonych w związku z koronawirusem. https://acu2020.org/international/ - tlumaczenie na jęz. polski transkrypcji rozmowy jest na dole strony w pdf-ie.
 9. Przed laty gdy Tusk nie znał j. angielskiego, dziennikarka tygodnika "NIE" podająca się za Angielkę lub Amerykankę (nie pamiętam dokładnie) zadała mu pytanie: "Do you speak english?" , odpowiedział: "Yes, I don't english speak". Cały Tusk
 10. Partia Kaczyńskiego w l. 2016-2020 to pasmo prawie samych sukcesów. PiS wykazał, że model polityki, który wybrał ma powodzenie. Większości Polaków nie przeszkadza to, że: a) łamana jest Konstytucja, zlikwidowany trójpodział władzy i zawłaszczony SN i TK. b) władza wchodzi w konflikt z prawem UE - organizacji, która - jak dotąd - więcej nam daje pieniędzy niż każe wpłacać Moim zdaniem ten model polityki będzie w przyszłości kontynuowany nawet jeśli w najbl. wyborach parlamentarnych wygra inna partia niż PiS, ponieważ każde ugrupowanie będzie celować w pokolenie wyborców 60+, gdyż ta grupa z
 11. No to jeszcze raz ci napiszę: demokratyczne wybory organizowane są również w Rosji i na Białorusi. Nie mam zdolności prekognicji, co będzie w PL to się okaże, mam tylko swoje przypuszczenia jak będzie.
 12. Rozumiem twoje wyjaśnienia ale to nie zmienia faktu, że leku na COVID-19 nie ma. I na tym zakończę.
 13. Leczenie objawowe nie jest lekiem. To tylko grupa różnych metod, które może zadziałają a może nie. To, że często nie działają to widać po statystykach zgonów.
 14. Media z definicji kręcą lub wprost: kłamią . Przykład: naukowcy mówią: na koronawirusa obecnie NIE MA ani leku ani szczepionki a dziś gazeta.pl opublikowała, że wyleczono (tak!) 106-letnia pacjentkę z COVID-19. https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,25873194,wielka-brytania-106-letnia-pacjentka-wyleczona-z-covid-19.html#s=BoxMMt1 Kurka wodna, czym ją wyleczyli? Energetyzującą wodą Zbyszka Nowaka czy seansami Kaszpirowskiego? Super, że babulka żyje ale naprawdę nie lubię wciskania kitu. Mam już swoje lata.
 15. Celem wizyty u lekarza jest polepszenie jakości życia a nie jego przedłużenie. Przynajmniej jak tam mam:)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...