Skocz do zawartości

Platformy VOD w Polsce - filmy i seriale, które warto zobaczyć


Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?  

88 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?



Recommended Posts

11 godzin temu, drVanSteiner napisał:

Czytałem, że wynika to z braku tłumaczeń i co zostanie przetłumaczone, to jest dodane.

Nie płacą to kto będzie tłumaczył. To tak samo jak w Apple TV+, tylko napisy bo Apple tak biedne, że nie stać ich na Polaka, który to przeczyta czy lektora.Obstawiam, że w tej kwestii Netflix biedniejszy, chociaż pozory może mylą. Ja uważam, że lepiej ogląda się z jakimkolwiek lektorem niż napisami bo można się w pełni skupić na fabule, a nie, że coś gdzieś nie przeczytałem bo się zgubiłem, albo nie zdążyłem.

Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, drVanSteiner napisał:

Dodali po jednym odcinku do obu.

Tulsa King też dostał kolejny odcinek.

Czytałem, że wynika to z braku tłumaczeń i co zostanie przetłumaczone, to jest dodane.

Niestety to jest obecnie największa bolączka serwisu, jeśli się to nie zmieni to ja nie widzę sensu korzystania nawet za tak atrakcyjną cenę. Wziąłem go głównie dla tych seriali ale jeśli będą tak gigantyczne opóźnienia w premierach to bez sensu.

Link to post
Share on other sites

Ta polityka SkyShowtime odnośnie dodawana nowych odcinków jest strasznie głupia. 1923 w niedzielę miał ostatni ósmy odcinek pierwszego sezonu a ci ładują jeden odcinek tygodniowo do serwisu i tak mamy ogólnie dostępnych zaledwie 5 odcinków. Tulsa King to już w ogóle śmiech, sezon zakończył się początkiem stycznia, mamy marzec a na serwisie wisi zaledwie połowa sezonu xD Skoro nie stać ich na tłumaczy to niech wrzucają w oryginalnym języku ale na premierę a nie trzeba czekać tygodniami na poszczególne odcinki. Co mi z takiego serwisu gdzie trzeba się uciekać i tak do nielegalnych źródeł żeby oglądać na bieżąco.... 

Podobno ustawiając vpn np na Norwegię ma się dostęp do wszystkiego, trzeba będzie spróbować bo inaczej to raczej słabo to widzę....

Link to post
Share on other sites

Te licencje to są tak durne, że ciężko pojąć... 4 sezony wiszą na Netflixie a sam 5 sezon jest na Canal+ xD To tak jak SkyShowtime nie dostało Yellowjackets bo prawa do niego ma również Canal+...

 

A jeszcze propo Last Kingdom to żeby było śmieszniej to 5 sezon oryginalną premierę na Netflixie miał prawie rok temu bo 9 marca 2022r. I już wtedy na warezach latała wersja z polskimi napisami a u nas legalnie nie można było tego obejrzeć bo licencje...:facepalm:

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

To już oficjalnie, HBO MAX kończy żywot. 23 maja w USA HBO MAX zmienia się w MAX. 

https://www.filmweb.pl/news/Warner+ogłasza+koniec+HBO+Max.+W+maju+debiut+Max.+W+ofercie+"Detektyw"%2C+"Gremliny"%2C+"Shazam+2"-150293

 

Z takich najważniejszych różnic będą 3 pakiety: 

  • Max Ad-Lite (9,99 dolarów miesięcznie lub 99,99 dolarów rocznie): dwa streamy jednocześnie, rozdzielczość 1080p HD, brak pobierania offline, jakość dźwięku przestrzennego 5.1
  • Max Ad Free (15,99 dolarów miesięcznie lub 149,99 dolarów rocznie): dwa streamy jednocześnie, jakość 1080p HD, do 30 pobrań offline, jakość dźwięku przestrzennego 5.1
  • Max Ultimate Ad Free (19,99 dolarów miesięcznie lub 199,99 dolarów rocznie): cztery streamy jednocześnie, rozdzielczość do 4K Ultra HD, 100 pobrań offline, jakość dźwięku Dolby Atmos

Ostatni cenowo trochę kosmos xD Zobaczymy jak to u nas będzie i jak wypadnie cenowo. Ogólnie to z pakietami widać jakby wzorowali się na Netflixie xD Z nowości jakie tam zawitają to m.in. nowy True Detective na którego bardzo czekam ;)

 

 

Poza tym pokazali też teaser Penguina 

 

oraz zapowiedź Pottera :D

 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 12.04.2023 o 22:38, rafal12322 napisał:

To już oficjalnie, HBO MAX kończy żywot. 23 maja w USA HBO MAX zmienia się w MAX. 

https://www.filmweb.pl/news/Warner+ogłasza+koniec+HBO+Max.+W+maju+debiut+Max.+W+ofercie+"Detektyw"%2C+"Gremliny"%2C+"Shazam+2"-150293

 

Z takich najważniejszych różnic będą 3 pakiety: 

  • Max Ad-Lite (9,99 dolarów miesięcznie lub 99,99 dolarów rocznie): dwa streamy jednocześnie, rozdzielczość 1080p HD, brak pobierania offline, jakość dźwięku przestrzennego 5.1
  • Max Ad Free (15,99 dolarów miesięcznie lub 149,99 dolarów rocznie): dwa streamy jednocześnie, jakość 1080p HD, do 30 pobrań offline, jakość dźwięku przestrzennego 5.1
  • Max Ultimate Ad Free (19,99 dolarów miesięcznie lub 199,99 dolarów rocznie): cztery streamy jednocześnie, rozdzielczość do 4K Ultra HD, 100 pobrań offline, jakość dźwięku Dolby Atmos

I teraz to są pakiety miesięczne, ale nieraz mogą być sytuacje gdy chcę oglądnąć konkretnie nie serial a na przykład cały film Dzisiaj śpisz ze mną

Ostatni cenowo trochę kosmos xD Zobaczymy jak to u nas będzie i jak wypadnie cenowo. Ogólnie to z pakietami widać jakby wzorowali się na Netflixie xD Z nowości jakie tam zawitają to m.in. nowy True Detective na którego bardzo czekam ;)

 

 

Poza tym pokazali też teaser Penguina 

 

oraz zapowiedź Pottera :D

 

Wiesz, ja Ci powiem, że na nasze polskie warunki to każda cena w dolarach jest w kosmos. Ciekawy jestem jak te ceny będą wyglądać w Polsce. Jednak czuję, że nie będą odbiegać od cen w Stanach po przewalutowaniu. I to jest smutne, że Amerykanina będzie stać na posiadanie subskrypcji na wielu platformach, a Polaka no cóż... sami wiecie jak jest... Torrenty i podobne. Przykre, że tak jest. 

Także ciekawy jestem tych cen w PL a najbardziej powodu zmiany nazwy spółki czy coś w ten deseń. Omijanie prawa myślicie?

Edytowane przez watcher221
wpisałem swój tekst w miejscu cytatu
Link to post
Share on other sites

HBO Max jest kawałkiem większej całości pod nazwą HBO. Jest kilka kanałów HBO, dostępnych m.in. w kablówkach i właśnie HBO Max dawniej HBO GO/HBO Now - jako osobna usługa wideo ja żądanie.
Usunięcie nazwy HBO jest związane z tym, że nie będzie treści wywodzących się z HBO, stąd zostaje sam MAX.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...