Skocz do zawartości

Platformy VOD w Polsce - filmy i seriale, które warto zobaczyć


Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?  

88 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?



Recommended Posts

26 minut temu, ALF napisał:

Właśnie skończyłem oglądać. Słabo, nudno, przeciętnie...Niemal zasnąłem w trakcie, z całym szacunkiem dla Bale-a ale w telewizyjnym Poirotcie działo się więcej niż tu, nawet klimat nie siadł za dobrze mimo ciekawej postaci Poe. Szkoda.

No to mnie kurde pocieszyłeś i zachęciłeś a właśnie miałem odpalać.... Ehhh dlaczego praktycznie wszystkie dobrze zapowiadające się filmy czy seriale ostatecznie okazują się mega słabe xD Pewnie jak zawsze w trailerze władowali najlepsze sceny z filmu a całość już tak ciekawie się nie prezentuje xD No nic, kolejna pozycja do skreślenia z listy.

 

A tymczasem zapowiedzieli 2 sezon Wednesday, przynajmniej to jest dobra wiadomość ;)

 

Link to post
Share on other sites
W dniu 6.01.2023 o 18:55, ALF napisał:

Właśnie skończyłem oglądać. Słabo, nudno, przeciętnie...Niemal zasnąłem w trakcie, z całym szacunkiem dla Bale-a ale w telewizyjnym Poirotcie działo się więcej niż tu, nawet klimat nie siadł za dobrze mimo ciekawej postaci Poe. Szkoda.

 

+1, z 1/3 filmu przegadałem z kumplem tak nas wciągnął :)

Link to post
Share on other sites

No masz, a jeszcze sezonu 2. nawet nie zacząłem.
A tak z innej beczki, muzycznej nie filmowej
Czy działa Wam Spotify na telewizorach z Android tv?
Bo u mnie na Sony się coś popsuło i nie ma szans na zalogowanie. Próbowałem na wszystkie możliwe sposoby i nic. W telefonie działa, na ampli Denona działa, a na tv nie

e// dziś dobre 2 godziny czatowalem z pomocą techniczną Spotify i nie dali rady rozwiązać. Żeby było ciekawiej, to dali na chwilę dostęp do konta testowego i dało się na nie zalogować, a na moje nie.
Coś się wykrzaczylo i kaplica.

e// to już zakończę ten post tym, jak udało się rozwiązać.
Więc nie udało się.
A ponieważ miałem drugie nieużywane konto na Spotify, to przetransferowli co się da (a wiele się nie dało) na to stare konto.
I teraz mam stare nowe. Plus taki, że zwrócili kasę za 1 miesiąc planu premium duo, a na nowym mam miesiąc za darmo

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...