Skocz do zawartości

Platformy VOD w Polsce - filmy i seriale, które warto zobaczyć


Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?  

88 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?



Recommended Posts

Ciekawym jak chcą to zrobić. Skąd wiadomo, kto jest w jednym gospodarstwie, a kto nie? Jeśli po IP, to co jeśli właśnie wyjechał na studia?
Albo korzysta z telefonu przez dane komórkowe?
Albo jeśli taki UPC daje dynamiczny IP?

Link to post
Share on other sites
19 godzin temu, ODIN85 napisał:

From ktoś ogląda? Dobre to?

Mega serial, pierwszy sezon obejrzałem długo przed tym zanim pojawił się na HBO, czuć że to od twórców Lost. Mega pozytywne zaskoczenie, chcę więcej takich seriali ;)

 

Wczoraj też przyszło mi też info o tym durnym pomyśle Netflixa z dodatkową opłatą za dzielenie konta. Mam nadzieję, że ludzie będą masowo rezygnować z platformy a ci pójdą w końcu po rozum do głowy. Treści tam są coraz gorszej jakości a jednocześnie cenę podnoszą.... Najwyraźniej czas się rozstać. 

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, rafal12322 napisał:

Mega serial, pierwszy sezon obejrzałem długo przed tym zanim pojawił się na HBO, czuć że to od twórców Lost. Mega pozytywne zaskoczenie, chcę więcej takich seriali ;)

 

Wczoraj też przyszło mi też info o tym durnym pomyśle Netflixa z dodatkową opłatą za dzielenie konta. Mam nadzieję, że ludzie będą masowo rezygnować z platformy a ci pójdą w końcu po rozum do głowy. Treści tam są coraz gorszej jakości a jednocześnie cenę podnoszą.... Najwyraźniej czas się rozstać. 

To wleci po Chucky S2:)

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, ODIN85 napisał:

To wleci po Chucky S2:)

 

Gdzie to oglądasz? z ciekawości pytam ponieważ patrzyłem na filmwebie i upflix chyba, że serial nie jest dostępny na VOD.

 

EDIT: Znalazłem info w necie, pisze że można oglądać na kanale Sci- Fi. Dobrze wyczytałem?

Edytowane przez Tomi29
Link to post
Share on other sites
21 minut temu, jacekgothic napisał:

A spoko :rotfl: , widać że to nie polska strona i kanał tv, bo po polsku wyraz ten nie kojarzy się z niczym przyjemnym. Swoją drogą z tej strony internetowej nie skorzystają osoby z Polski bez jakiegoś VPN-a. Na platformie Canal+ mam ten kanał :D

 

Zrzut ekranu 2023-05-27 194836.png

Edytowane przez Tomi29
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...