Skocz do zawartości

Platformy VOD w Polsce - filmy i seriale, które warto zobaczyć


Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?  

88 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?



Recommended Posts

W dniu 2.08.2022 o 15:54, drVanSteiner napisał:

Od 28.09 września na Disney+

Wedle opinii recenzentów jedna z lepszych produkcji z tego roku. Zobaczymy.

 

Czyżby HBO Max szybko pożegnało się z rynkiem?

 

 

 

Wczoraj pousuwali całą masę filmów/seriali, dzisiaj doszło skasowanie 2 praktycznie gotowych filmów, wcześniej były informacje o rezygnacji z tworzenia oryginalnych treści poza USA/UK.

Link to post
Share on other sites
Cytat
Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl na skandynawską platformę wpłynęło blisko 10 skarg do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/viaplay-transmisje-problemy-techniczne-skargi-uokik

 

Cytat
UOKiK dodaje, że w ciągu ostatniego roku do wtorku włącznie skarg dotyczących Viaplay wpłynęło około 10.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/viaplay-transmisje-problemy-techniczne-skargi-uokik

 

Jak to nie pomyłka, to :facepalm:

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj rano na Samsungu Tizen nagle przestał odtwarzać Disney+. Na smartfonie i komputerze przez przeglądarkę w tej samej sieci domowej działą. Miewli jakąś awarje? Wylogowałem się z telewizora i przy ponownym kazal wejsc na strone gdzie po zalogowaniu mam podać kod z telewizora i strona też rano całą czarna, na iphoie z Safari, na komputerze w Firefox.

Link to post
Share on other sites

Nie działa dalej i tylko na TV/ Samsung z systemem Tizen rcznikowo 2018/2019 model. Mógł sie TV tak dziwnie zawiesić, że tylko Disney+ nie działa?.

Dodam, że wczesniej wszedłem w menadzer aplikacji wyczyściłem dla Disneya dane i tzw smieci aplikacji. Chyba, ze aplikacje reinstalować.

40F66111-03F5-45DB-82F7-E428E86A83D9.thumb.jpeg.339c8829f6a45e05c94ab5acbf8ede30.jpeg

 

Tak to wyglądało godzine temu po nowym zalogowaniu sie przez TV.

197739A7-245E-4B18-9538-04B650E0A797.jpeg

A7753E72-8D6B-4A13-BB4F-DF9DD8E13F88.jpeg

A283ACAB-2020-49D4-9355-A8D126B24406.jpeg

Edytowane przez Arnold
Link to post
Share on other sites

Próbowałeś tego?

If the Disney Plus app on our Samsung TV displays a black or blue screen, you need to reset the Smart Hub. To do this, you have to take some such steps. Press ‘Home’ button on your remote> select ‘Settings’> ‘Support’> ‘Self Diagnosis’> ‘Reset Smart Hub’. Consider your login, as it will have to be re-entered.

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, drVanSteiner napisał:
 
 

Próbowałeś tego?

If the Disney Plus app on our Samsung TV displays a black or blue screen, you need to reset the Smart Hub. To do this, you have to take some such steps. Press ‘Home’ button on your remote> select ‘Settings’> ‘Support’> ‘Self Diagnosis’> ‘Reset Smart Hub’. Consider your login, as it will have to be re-entered.

Nie, ale pomogło wyłączenie kabla z listwy na 3 minuty i po włączeniu hula :) Dzięki za to co napisałeś, spróbuje jak będzie trzeba kiedyś :) Najwidocznie twardy reset czyli wyłącz na kilka minut z pradu pomaga na wszystko najlepiej :P

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj jeszcze zobaczę w apce na tv, na razie zmieniłem tylko w przeglądarce na pc bo chciałem na szybko coś obejrzeć i kurde za każdym razem kiedy coś odpalam to startuje polski dubbing, napisy są ustawione takie jak być powinny tylko problem jest z audio. Dziwna sprawa, tak samo mam w przeglądarce problem z kontynuowaniem oglądania danego materiału. Praktycznie nie pamięta gdzie skończyłem tylko jedzie od początku xD W apce jest możliwość kontynuacji więc i może z audio będzie ok. 

Link to post
Share on other sites

Ktoś widział nowego LotRa? Ja jako fan książek (Silmarillion omawiałem na ustnej maturze z polskiego) jestem póki co mocno zawiedziony po 2 odcinkach. W sumie to nie miałem wysokich oczekiwań i nie czekałem zbytnio ale niesmak pozostał. No cóż, może się później rozkręci. Chyba lepiej jakby akcję umiejscowili w Czwartej Erze po wydarzeniach z oryginalnej trylogii z zupełnie nowymi postaciami.

Link to post
Share on other sites

Wyłączyłem u siebie dużo kwestii związanych z Tolkienem i jego twórczością podchodząc do tego jako serialu fantasy i jakoś mi podeszło, obawiam się, że bez tego zabiegu bym wylał na te produkcję wszystkie możliwe kur## :evil:

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...