Skocz do zawartości

Platformy VOD w Polsce - filmy i seriale, które warto zobaczyć


Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?  

88 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?



Recommended Posts

  • 3 tygodnie później...

"Silna kobieca postać - check.
Mudżyn - check.
Biały badguy - check.
Nie zmieścili LPGRTVAGD+ ale może w następnym trailerze naprawią.
Szykuję się. Czysto coś i technologicznie. Pewnie na zielonej ścianie większość."

:->

  • Lubię to 1
  • Haha 2
Link to post
Share on other sites
W dniu 13.11.2023 o 09:20, kubbak napisał:

Jak na budżet w wysokości 250mln $ nie ma się co dziwić.

 

Co to się porobiło, żeby seriale tworzyć w budżecie grubych blockbusterów.

Po prostu Apple bez żadnych kompleksów wbija się w rynek. Z tego co czytałem póki co kompletnie nie liczą się z kasą - wykładają grubą gotówę i biorą projekty, na które innych nie było stać (albo nie dostrzegali wystarczającej stopy zwrotu).

 

Dali 200 mln $ Scorsese na "Czas krwawego księżyca" - inne studia o takim budżecie nawet nie chciały słyszeć.

Dali 200 mln $ Scottowi na "Napoleon" - zdaniem wielu producentów projekt niesprzedawalny w tej kasie.

Dali 250 mln $ Spielbergowi na "Władcy przestworzy" - kiedyś czytałem, że Spielberg od dawna chciał ten projekt zrealizować, ale nie było chętnych ze względu na kasę.

Dali również sporą kasę na "Prehistoryczna planeta" - jak się wczytać w sprzęt użyty do realizacji to tam też poszły grube miliony.

Dali 200 mln $ Vaughnowi na "Argylle" - gość od trylogii "King's Man", gdzie pracował na budżecie w okolicach 100$, tutaj dostał podwójnie

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Cytat

(...) Ujrzeli szpakowatą głowę, a potem twarz ozdobioną szlachetnie garbatym nosem, należącą bynajmniej nie do ghula, lecz do szczupłego mężczyzny w średnim wieku. Percival nie mylił się. Mężczyzna w samej rzeczy przypominał nieco poborcę podatków.

O Regisie.

 

Cytat

Regis to szpakowaty mężczyzna w średnim wieku, z lekko garbatym nosem i czarnymi, błyszczącymi oczami. Przez nad wyraz bladą twarz i ciemny ubiór przywodzi na myśl poborcę podatków. Z powodu ostrych, wampirzych kłów uśmiecha się niemal wyłącznie z zaciśniętymi wargami.

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
19 godzin temu, ODIN85 napisał:

Akurat go lubię:)

Sam w sobie jest spoko, lubię go nic do niego nie mam ale nie do tej roli.... Ja nie wiem jak oni chcą zrobić z czarnoskórego aktora postać z bladą twarzą :co:No chyba że to będzie zupełnie inna wizja Regisa niż ta opisana w książkach xD

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...