Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

 

 

Gimby już plusują

 

Pomijam już fakt, że za taką odzywkę w stosunku do U+ powinieneś dostać po głowie, ale patrząc na twoje zdjęcia sugerowałbym jednak, abyś dwa razy się zastanowił, zanim nazwiesz kogoś gimbem, ponieważ wyglądasz jak stereotypowy przedstawiciel tego gatunku. 

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

@2xup to jest gimbus

http://img.wiocha.pl/images/6/9/694d803fe49f61f3b4dc5a0936f29fee.jpg

 

Avatar Mejora bardziej klasyfikuje się pod jakieś zboczenie zawodowe :(

 

@down wiem, że możesz więcej, ale fakt, w drugą stronę też nie przesadzajmy  :x

Edytowane przez sebbo98
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dla mnie u+ to żaden autorytet, z całym szacunkiem, ale nie raz widziałem te porady u+ to aż się płakać chciało. Masz jakiś problem co do mojego wyglądu to sobie miej, nie widziałeś mnie na żywo a pierwszy do komentowania. Lepiej spójrz na siebie, od siebie polecam jakiś preparat na porost włosów, cieplej ci będzie w zimę (to tak z troski)

P.S Jestem ciekaw jak ty wyglądałeś w wieku 18-19 lat.

Edytowane przez se7enfiy
Link to post
Share on other sites

Twój wygląd mi zwisa. Mam problem z tym, w jaki sposób zwracasz się do osoby wyższej rangą, a sugerowanie, że z poradami, których udziela GRAABI jest coś nie tak to kolejne przegięcie.

Link to post
Share on other sites

Nie będę oceniał górnolotności mojego żartu, ale żart to dalej jest żart, nie był ani niesmaczny, ani jakoś szczególnie obraźliwy. Co ciekawe, nie sam potencjalny obrażony zaczął wyskakiwać z jakimiś obrazkami, tylko ostoja spokoju, twój kolega po fachu.

Link to post
Share on other sites

Niektórym tutaj brakuje dystansu do siebie, nic nie poradzisz. Traktuję to forum jako zabawę/czas na zabicie nudy. Nie ma sensu rozmawiać rzeczowo, bo jak brakuje argumentów to interweniują siły wyższe. Żarty niskich lotów obrażają wszystkich dookoła, chłopaki o wrażliwości dziecka pewnie już płaczą po kątach.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...