Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

To są "złote myśli" forum, nie "durne dyskusje niezwiązane z tematem" więc proszę się opamiętać.

Bajzel sprzątnięty, każdy kolejny będzie srogo karany (raz za robienie bajzlu, dwa za marnowanie mojego czasu na sprzątanie po was)

Nikt nie marnuje Twojego czasu Sid, taka Twoja robota.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360
nie napisałeś z dużej litery oj będzie wpierdziel ... żal PS. od tak długiego czasu piszę, z małej litery i nikt się nie dopierdalał, co wam strzeliło do łba hę ?, jak chcecie zmieniać świat to do PIS, PO czy innych śmiesznych partii które lubią sobie gadać, a i tak nic nie zrobią

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

rezerwuar kroczy ścieżką światła :o

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Mostek SLI-drugi hd 7950 już czeka :D hahaha
Link to post
Share on other sites

Jeśli masz kupować w X-Kom, to już lepiej idź do salonu Komputronika. Też drogo, ale przynajmniej w "realu". CO nie zmienia faktu, że jak na salon, Komputronik jest bardzo atrakcyjny. Moja propozycja.

 

http://www.morele.net/zasilacz-thermaltake-smart-se-modular-530w-sps-530mpcbeu-549804/

 

http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-n56gud-1gi-555416/

 

 

Karta w tej chwili najlepsza za swoją cenę.

 

Gdyby komuś nie chciało się otwierać linka : mowa o GTXie560 w cenie ..uwaga!... 600zł . Jak dla mnie za takie coś powinien być warn

Edytowane przez R-Koniu
Link to post
Share on other sites

Mała perełka z lekcji angielskiego:

Zadanie polegające na wyborze poprawnej odpowiedzi (oczywiście po angielsku)

Co należy wymienić by zagrać w nową grę ?

1. Hardware

2. System Operacyjny

3. Monitor

 

Jaka jest poprawna odpowiedź ? Hardware ? Nie, to przecież dysk twardy ( :rotfl: ), trzeba wymienić system operacyjny ! 

 

I tylko do dziś się zastanawiam czy to byłą odpowiedź autorów tego podręcznika, czy nauczycielka sama ją wybrała.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

 

 

ale zrezygnowałem z programów antywirusowych ,ponieważ denerwowały mnie ograniczaniem dostępu do pewnych rzeczy.

 

:menda:



 

 

Ale nie wiem w czym problem. Wymieniłeś jeden *ujowy zasilacz na drugi.
Link to post
Share on other sites
cocaine01 comment_edit.png : (07 lipiec 2013 - 21:38)nie mow że kupiłeś z77 mpower  :o

 

Prostownik : (07 lipiec 2013 - 21:39)a co w niej zlego?  :) no dobra nie ma offsetu

 

cocaine01 comment_edit.png : (07 lipiec 2013 - 21:39)Co w niej złego? Rezerwóar, powiedz koledze co w niej złego

 

Vertiver : (07 lipiec 2013 - 21:40)pada jak rezerwuar po lechu szendi

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...