Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

Tak, to właśnie fani crysis-a, nie mówię o "jedynce" i Warhead-zie, gdyż gierki były świetne fabularnie. Grają tylko dlatego że "dobra grafa" z czego w 2 grafa była jakaś przekolorowana, a do "trójk" nie mam sie czego przyczepić, bo było naprawdę porządnie. W sumie żadnej opcji zboczenia na chwila z trasy, zatrzymania sie w domku w jungli aby sobie go zniszczyć :D

Link to post
Share on other sites

Nie wiem na jakiej podstawie wywnioskowałeś, iż posiadam takową. (myszkę)

  

Bierz propozycję drugą albo trzecią. Mam i polecam. Świetna mysz w dobrej cenie.

  

Pragnę zauważyć, iż nie jestem posiadaczem wspomnianej przeze mnie myszki.

 

Ja się więc pytam WTF!?

 

Ma poleca a potem pisze, że nie ma. Łot technika.

Link to post
Share on other sites

A w sumie ta cała jazda na Fatal1ty przyszła wraz z CS-em :D Kiedyś kłóciłem się z kolegą(od paru dobrych lat gracz cs-a) dlaczego Fatal1ty to gó**o, na prawdę nie rozumiem gości, którzy zarzekają się ze Fatal1ty są lepsze od wielu słuchawek za ponad 200zł. Niestety jak się okazało zmarnowałem sporo czasu, gdyż kolega później przyznał że porównywał je ze swoimi starymi I-Box-ami za 20zł -.-, przecieżwtedy nawet Fatal1ty są świetne :D

 

Wytłumaczy mi ktoś tą podjarę Fatal1ty-ami?? A i przy okazji podjarę takim gównem jak Linkin Park :P 

Link to post
Share on other sites

Fatality zyskały popularność z tego względu, że są stosunkowo tanie i mają mikrofon. Czego chcieć więcej? :P "Pro gamerzy" nie mieli nigdy nic innego na uszach i tak powstaje mit "świetnych" słuchawek. Mało kto wie, że wystarczą chociażby SL HD681/668b i świat staje do góry nogami: "Bo jak one mogą tak grać?!".

 

Koniec offtopu :D

Link to post
Share on other sites

 

 

Ba, wiedeńskiego producenta zrównuje z "chińczykami".

Chińczyki obecnie dymają innych producentów  niczym żony zwiększając swą populację w zastraszającym tempie ---> Superlux.

 

 

 

A w sumie ta cała jazda na Fatal1ty przyszła wraz z CS-em

 

Wytłumaczy mi ktoś tą podjarę Fatal1ty-ami??

To przyszło razem z idiotami (często przełom podstawówki i gimnazjum(którzy grali w 1.6 na nosteam i udzielali się na forach typu cspuchatek, gdzie poprawna pisownia i logiczne myślenie to abstrakcja.  

Do tego ogromny nakład na reklamę Creative'a, udało im się też wstrzelić cenowo, dali ładną, kupioną nazwę i tyle.

Dalej to już się samo nakręcało przez wyżej wspomnianych ludzi, którzy zawsze jak przegrywają to wyzywają i piszą, że mam aim'a i wh następnie wychodząc z serwerów.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...