Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

GTX670 - limit 800 pln

GTX660Ti - limit 600 pln

 

Sprawne, chętnie widziane z gwarancją, dodatki bez znaczenia

 

Komentarze i sugestie mile widziane... Dodam, że mam teraz hd7850 oraz procesor fx-8320 i do wymiany zainspirował mnie ten artykuł > http://pclab.pl/art53648-12.html

Może ktoś potwierdzić / zaprzeczyć lub też mógłby ktoś wykonać testy w windows 8, oraz z większą ilością tytułów, w tym też Crysis 3 ?

 

Gościu ma fantazję 

Link to post
Share on other sites

 

myszka nie ogranicza karty graficznej bo z touchpadem jest tak samo a poza tym jak sprawdzić czy tryby zasilania się nie poprzestawiały ?

 

Gość po prostu nie podłapał żartu:P Pochodzi z tego tematu : http://forum.benchmark.pl/topic/89391-dlaczego-jak-w%C5%82%C4%85cz%C4%99-gr%C4%99-i-zaczn%C4%99-rusza%C4%87-myszk%C4%85-to-w-tym-momencie-w-kt%C3%B3rym-rusz%C4%99-myszk%C4%85-wyst%C4%99puje-chwilowe-zaci%C4%99cie-si%C4%99-gry/

 

:facepalm:

Link to post
Share on other sites

Ten temat: http://forum.benchmark.pl/topic/89428-powa%C5%BCny-zestaw-do-grania/page-3?do=findComment&comment=1024320

Połowa ludzi dla budżetu 10k, wciska Titana i I7 3930K, niektózy nawet do tego proca płytkę pod Z77 chcą wrzucić i nawet ten sam ludź chcial 2 zasilacze XFX XXX850W i BQ Dark Rock P10 800W(chyba ten alej jakiś P10 od BQ.

Ogólnie jest moze 3(4 z jednym komentarzem sida), którzy doradzili coś sensownego.

 

A dodam jeszcze że autor ma 3 monitory, wiec niektórzy sądzą że Titan bęzdie lepszym wyborem, niż GTX770 w SLI. 

Nie wrzucam cytatów, bo lepiej samemu poczytać :D

Link to post
Share on other sites

Nie prawda, że TYLKO Sid mówi coś tam sensownego, ale być sędzią we własnej sprawie... oceńcie sami.

Nie zmienia faktu, ze dodam z tego tematu wspaniałą argumentację:

Napisałem tak:

 

Czy jest sens dopłacać 300zł dla kilku % sprawności zasilacza?

 

Odpowiedziano mi tak:

 

Przecież autor nie ma 5000 zł a ma do wydania 10000.Ale ja i tak się zmieściłem się w 7500 zł.Po co narzekasz? :>

 

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites

@up, przecież piszę że nie tylko sid :P

Argumentacja kolesia jest żałosna, ktoś napisałze lepszy jest Dark Rock Pro 2 to po prostu napisał, żeby na niego zmienić, bo chodzi głównie o estetykę, gdzie autor już na początku tematu zaznaczył, że nie zamierza podkręcać. 

Całe wciskanie I7 do gier, ba nawet I7 pod 2011, to już jest pokazanie "nie znam sieto sie wypowiem", wystarczy mieć podobny budżet jak autor, i już będzie bierz I7 3930k :D

Link to post
Share on other sites

Dlatego tamten temat najlepiej charakteryzuje obrazek:

 

303541_417366661641965_2000787449_n.jpg

 

Ktoś powie, że kogoś obrażam, jak dla mnie, to powiedziałem prawdę. Nie cierpię, jak ktoś składa zestaw do gier, który wszystko uciągnie za niecałe 6k, ale jak ktoś ma wyższy budżet budżet, to zaraz lga 2011...

 

Też bym wziął 3930k jak bym miał 10 klocków do wydania na kompa.

 

Ale nie do gier. Nie do SAMYCH gier, jak chce autor tamtego tematu. Dobra, offtop się robi.

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites

@mulator, szczerze też bym brał, ale nie do grania na 3 monitorach, i nie do samego grania :P

Ale to jest co by było gdyby, a ja tu mam problem z kupnem nowego zasilacza i coolera :P Cały czas nowe wydatki :(

Już bez offtopu

 

 

  Kolego czytałeś post tego gościa?Proponuje zestaw, do tego nie kompatybilny, potem pisze żeby go poprawili bo on się do końca nie zna  Fakt przesadziłem,ale jak widzę że taki "ekspert" wchodzi i doradza w taki sposób. to czemu mam nie być złośliwy.Powiedz to im ,a nie mi o rzetelność.
 

 

 

 Albo w sprawie dlaczego brać 3930k

 

 

 

 

No k..... przecież Ci jasno powiedziałem że lepiej kupić teraz przyszłościowy sprzęt niż potem kiedy już nie ma kasy!Człowieku ogarnij się!
 
Link to post
Share on other sites

 

 

Intel i7, dodatkowa wentylacja, bajery pokroju oplotów, kontrolera obrotów, świecidełka, etc. są już w gestii autora - nie dodadzą nic w grach ale mogą dać dobre samopoczucie z faktu ich posiadania.

 

Smutne i zarazem zabawne.

Link to post
Share on other sites

Ale ja się z Tobą zgadzam!

Przecież (zakładam, że) czytałeś moje wypowiedzi w temacie o "poważnym zestawie do grania". Ja proponuję tam i5, bo pakowanie się w i7 do samych gier jest marnowaniem pieniędzy, nieważne, czy budżet wynosi 7k czy 20k.

 

Po prostu konkluzja jest wspaniała. Możesz brać, ale nic to nie da. Smutna prawda, ale niektórzy i tak będą się upierać przy 3930k...

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites

ehh, w tym temacie, nawet autor powala swoim zachowaniem, biafra uratował cały temat. Nad I7 zawsze można się zastanowic, bo to można nawet "mieć dla szpanu". :D

Jeśli pakować w I7, to już chyba lepiej tego 3930k, ma te 6 rdzeni, i raczej teraz gry porobią pod te 6 rdzeni. Choć to "wie tylko wróżbita maciej"

 

Kontrolerky szmery bajery to jest coś :D W budach z zdjętym bokiem lub olbrzymim oknem :P

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360
Wkur...ilem sie :[ Nie moge zamontowac tego drugiego wentylatora bo ida od przedniego panelu je...ane kable i nie ma tam miejsca. Podpoweicie jak to zrobic? Bo zaraz to cholerstwo za oknem wyląduje.

Dobra juz nie trzeba pomocy. Lopatki od wentylatora sie polamaly i jest do wyrzucenia.
Link to post
Share on other sites

"Zdobywca ponad 200 tytułów gry roku" smutna prawda. Ludzie nie wiedzą, czym jest hardcorowy RPeG, 1. Gothica to by nigdy nie przeszli, bo tam nie ma wskaźnika co krzyczy "Ej! Nigdy nie było Ciebie w tamtym miejscu, ale i tak będę tobie mówił gdzie masz iść, bo przecież jesteś skończonym idiotą i po co miałbyś samemu szukać zaginionej sakiewki z pieniędzmi czy coś innego." Przy Fable ludzie na to narzekają, przy Skyrim'ie się tym podniecają. W wsadźcie sobie tą konsolową papkę od Bethesdy.

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites

@up, wkleiłem w niewłaściwy temat.

 

Co do twoich argumentów "przeciw" - to rzecz jasna z wszystkimi się zgodzę ;) Amerykańskie wstawki pod konsolę to najgorsze co mogło się przytrafić takiej grze, jednak wciąż nie umniejsza to wagi jej zalet ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...