Skocz do zawartości

Recommended Posts

tak tak pisałem już o tym z zapytaniem na mp3.store.forum  ale stwierdzili że nie warto sie za to zabierać 
płytka 50zl  graty na płytke 80zł (liczac pojedyncze sztuki niestety niemożliwe do kupienia pojedynczo przez minimum zamuwieniowe)  potenciometr kolo 100-150  trafo 150- i do tego buda czyli lekko licząc 500 zł  

Link to post
Share on other sites

To gdzie ta płytkę kupiłeś jak autor sądzi na allegro je po 50? A Scala trafo i reszta klamotow smd musisz brać w ilościach hurtowych

Naprawdę powodzenia życzę ale za używanego alps i toroida już wychodzi koło 200zl a podobno ten Scala brzmi strasznie sucho ale powodzenia założysz napisz jak to gra w porównaniu do czegoś innego

Edytowane przez bleck55
Link to post
Share on other sites

Nieźle https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160725/15e11f9c6dee48d385fae8c2b4e448f5.jpg ciekawe kiedy ja znajdę czas wziąść się za to..

 

 

 

No i somnic w końcu przyszły niestety nie dość że na całe siedziały 2 tygodnie to jeszcze 50zl musiałem dopłacić no i pudło uszkodzone niele kombo

Edytowane przez bleck55
Link to post
Share on other sites

Z pudłem to niestety standard, ale to wina samego pudełka, które jest ujowe...

 

Liczy się zawartość, a nie opakowanie :P Moje V1 trafił do Wawy, oby nie zagrzały tm długo miejsca.

Link to post
Share on other sites

Wiem ale cieszy jak pudło też jest igła

ja musze jakąś wyprzedaż chyba zrobić 6 par wokolousznych zajmuję trochę miejsca nie mówiąć o pudłach w szafie.

 

No i somici tak mi się przykleiły do głowy że zabrałem je na przechadzkę do pracy :) z telefonem się bardzo fajnie zgrywaja

Edytowane przez bleck55
Link to post
Share on other sites

Robił ktoś ich (Somiców v2) rekabling? Skróciłem trochę kabel bo mnie niemiłosiernie denerwował i się okazało że w środku druciki jak w CAL albo dousznych. Przeróbka mi ładnie wyszła i nie chcę znowu przerabiać jak nie ma podstaw ;) 

 

I na marginesie - na welurach z Rockmasterów są lepsze i wygodniejsze niż na stockach ;)

Link to post
Share on other sites

Nie ale aż mnie koci bo ten oryginalny grymas jest niedosniesienia zwłaszcza Mobilne tylko się zastanawiam jak ugryźć problem władze nią tam gniazd 3.5mm bez jakiej kolwiek modernizacji muszli i nie mam estetycznego pomysłu więc pewnie poleci Y w jakimś oplocie ładnym

 

Ja bym je zamknął i wyciągnąć ta czerwona zasłonke za przetwornikiem albo tylko sama czerwona osłonke wyciągnąć

Edytowane przez bleck55
Link to post
Share on other sites

Wystarczą dwa tematy gdzie udzielają się zupełnie inne osoby. Czy mógłbyś mi pomóc?

Robisz kompletny bajzel

A poza tym żeby ktoś odpowiedział na pytanie trzeba je poprawnie zadać. ja nie ogarniam na ten przykład o co właściwie ci chodzi

Link to post
Share on other sites

Wybacz ale ze względu na swój wiek, dopiero uczę się używać forum w właściwy sposób. Jeżeli chodzi o mój problem to sprawa dotyczy braku reakcji korektora muzycznego Dolby (który jest zainstalowany razem ze sterownikami dźwięku) po podpięciu urządzenia Audiotrack Prodigy Cube Black Edition. Wcześniej reagował na polecenia, teraz podczas przesuwania jakimkolwiek suwakiem jest brak reakcji

Edytowane przez szarusek
Link to post
Share on other sites

przeinstalowanie nic nie daje. Jest jakiś inny sposób żeby operować jakimkolwiek korektorem muzycznym w windowsie mając podłaczonego cuba? I Czy mogę przełączyć tak aby odtwarzał dźwięk z głośników wbudowanych w lapka a nie ze słuchawek podłączonych do cuba? :D

Edytowane przez szarusek
Link to post
Share on other sites

Pewnie ma jakieś dolby od integry i dziwi się ze mu to nie wpływa na dźwięk z cube. Tak się domyślam.

 

P.S. odpisywałem do nieodswiezonego wątku.

Edytowane przez cooger
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...