Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

@JG

To nie dla mnie, siora prosiła, żebym jej zamówił dla córeczki (moja chrześnica) toteż zamówiłem bez oporów ;)

Sam się zastanawiam czy by monitora nie kupić nowego bo najprawdopodobniej obecny wraz z psu pójdą do starych bebechów do pc dla rodziców. I tu pojawia się problem bo jak patrzę na wymiary to 21,5" za cholerę nie wcisnę pomiędzy gienki o większym nawet nie myslę, Już teraz od 710N mam po ok 7-8 cm na boki wolnej przestrzeni przy głośnikach stojących dosłownie przy krawędzi blatu. Nawet jakby wszedł to na styk :-/

 

@dark

Nie musi wyrywać bo już dawno to zrobił, martw się o siebie szczawiku :P

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

warto zakupić coś solidniejszego

Czy ja wiem. Dotychczas miałem same tanie ładowarki i z aku Philipsa przerzuciłem się na Eneloopy, nigdy nie miałem z nimi problemu przez tanie ładowarki. Więcej niż 50-60zł za ładowarkę nie mam ochoty płacić bo i tak średnio po pół roku nie nadaje się do użytku :P

Link to post
Share on other sites

http://m7.agitomedia.pl/image/265x310/0/chlodzenie/zalman-zm-stg2-pasta-termoprzewodzaca-35g.347758.2.jpghttp://m3.agitomedia.pl/image/265x310/0/karty-pamieci/sandisk-ultra-android-microsdhc-32-gb-class10-sd-adapter-memory-zone-android.1849458.2.jpg

Link to post
Share on other sites

@sid

 

Starsza rewizja tego adaptera lepiej grała. W nowej coś wymienili i delikatnie szumi. Żebyś nie był zaskoczony z "jakości" dźwięku ;)

Link to post
Share on other sites

 

 

W razie czego może podesłać sprzęt... Tobie

 

Po jaki grzyb mi to? Do otwierania piwa? Innego zastosowania u siebie nie widzę.

 

@, sam się rzuć na paletę ale poproś kogoś żeby w Ciebie rzucił. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...