Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Hahaha :D

 

 

W związku z gigantycznym zainteresowaniem sprzętem ze strony kupujących, jeśli radio się nie sprzeda teraz, to w każdej następnej aukcji będziemy podnosić cenę sprzętu o kolejne 300zł.

Sam wiesz dobrze wiesz, jaki sprzęt kupisz dziś w sklepie za ta cenę…

 

Tak gigantyczne że nikt nie kupuje od niego tego...

 

O w Krakowie mieszka, może zadzwonię i przejdę się sprawdzić w jakim on świecie żyje ><

Edytowane przez sajmon154
Link to post
Share on other sites

No nie wiem, moim zdaniem nawet jak ktoś by kupił sprzęt, nieważne jaki, nieważne za ile, to jest to tylko jego osobista sprawa ... mógłbym wypierdzieliić 1000 zł na dyskietki .... i kto by mi zabronił xD ? a tutaj wielka akcja Luksona. 

Ja nie muszę się odzywać a trolli widzę co nie miara :P

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

a tutaj wielka akcja Luksona.

 

Jaka akcja? Z paletami? Dawno nic nie kupowałem.

 

 

Jedna osoba wyskoczy z odmienną opinią (powszechnie rozumianą jako hejt), która najczęściej ma odniesienie do faktycznej wartości danego przedmiotu (srakeny i inne wynalazki) i nagle.... jest uważana za trolla.

 

 

KONIEC OT.

 

Dotarła paczka:

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/834/arvdy.jpg

 

a w niej:

 

 

Jak widać na powyższym kompletny syf... więc trzeba było rozebrać a tam jeszcze gorzej...

 

Fajki, SARS, ptasia grypa i inne....

 

 

 

Do tego druga paczka z takim czymś:

 

 

Tak samo zasyfione jak karta.

Link to post
Share on other sites

@Szarik

 

Tylko nie gadaj, ze kupiłeś tego czerwonego z allegro.

nieee... kupiłem od znajomego elektronika. W cenie skrzynki piwa, sprzęt po regeneracji ale sprawny w 100% i wizualnie nawet ok. Mam tonę kaset audio w piwnicy, będzie co słuchać na działce :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...