Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

i gdzie Ci co twierdzą że procek nie ogranicza karty:P

 

prawie wszyscy wiedzą, że 3dmark06 nadaję się do testowania kart grafiki jak młotek do podkręcania procków. Nie ma drugiego tak zależnego od CPU benchmarka. Wystarczy podnieść taktowanie o 200mhz by na tej samej karcie znacząco podnieść wynik końcowy . Przetestuj gts 250 na core i7 po OC a potem gtx460 na athlonie IIx2 3.0ghz. Zaręczam, że gtx460 uzyska niższy wynik. 3dmark11 jest pod tym względem o niebo lepszy.

W grach procesor nie ma aż takiego wpływu na wyniki benchmarków. Szybsza karta pozostaje szybsza, bez względu na CPU. A to, że na i7 uzyskasz 20fps więcej niż na PhenomieII wynika nie tyle z ograniczania karty, a z szybszego cpu, który też ma wpływ na framerate. Gry bardziej wymagające co do cpu, tą różnicę jeszcze bardziej powiększą.

Edytowane przez CougarV6
Link to post
Share on other sites

Jak wogole ten wynalazek z aloesu smakuje?

 

Jest to najlepszy napój jaki w życiu piłem nie bez powodu został odzanczony złotym produktem roku 2008 . światowa jakość i największe innowacje roku 2009

smaku nie da się opisać ale jest pyszny warto kupić ale tylko w piotrze i pawle i w almie .

Skład-Samo zdrowie :)

-woda mineralna

-sok z aloesu 22%

-pulpa aloesowa 8%

-miód

-kwas cytrynowy

-naturalny aromat winogronowy

Link to post
Share on other sites

Karta ladna

chodz nie jestem fanem AMDKA

to mi sie podoba

mam nadzieje Johny ze ja pocisniesz ? :> bo az sie o to sama prosi :->

 

A no ładna. I cicha :)

Na podkręcanie szkoda mi prądu gdy zobaczyłem w CoD5, Burnout Paradise czy nawet World Of Tanks zużycie procesora 100% a karty ~30%

W CoD5 mój config na fps czyli wszystko wyłączone itd 1920x1080 FPS 60-100(są momenty gdzie mam 200 ale średnio wychodzi tyle), a na domyślnym configu wszystko max, AAx2 1920x1080... 60-100FPS heh :)

 

Albo jeszcze lepiej - w Bulletstormie niby karta trzyma jakoś te 30FPS ale nie przechodzi w tryb 3D czyli na 300MHz śmiga :D

 

Właśnie ściągam 3DM11 i zobaczymy tam ale wyniki dopiero jutro

Edytowane przez JoHnNy08PL
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Ostatnio zakupy komputerowe były:

- Sony Optiarc BD-5300S (Nagrywarka BD-RE)

- 10 płyt BD-R 25GB, drugie 10 zamówiłem, trochę DVD+/-R 4,7 i 8,5GB. Kilka pudełek do tego. Fajnie te BD-R wyglądają.

- 8 GB DDR3 1333MHz Goodram (4x4GB). teraz jest 16 GB :) yea :jupi:

- Dwie karty sieciowe LAN na PCI, bo myślałem, że mi się spaliła a tu jakiś problem w kompie i mam teraz "niezliczoną" ilość siciówek :[ Na WiFi PCI mam teraz neta.

- GeForce 6600GT 1280MB na PCI-E używaną, bo poprzednia pożegnała się z tym światem.

- Samtron E55. Kupiłem jakiś czas temu (ze 2 miesiące temu ) za 30PLN od koleżanki. I mimo 10 lat sprawuję się świetnie.

 

No i niestety co tydzień "trochę" LPG. K**wa to g*wno jest po 2,54 PLN. Co za zdzierstwo... ale teraz 2 miesiące wakacji to złom będzie się byczył w garażu :jupi:

 

A wczoraj Gingersa i wesoło było :wariat:

Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites

EMU 0202

Pendrive PNY 4 GB

Blu Ray LG BD350

Creative Aurvana Live!

Telewizor LG 32LD450

 

Wszystko w ciagu miesiaca. Lacznie 1800 zl, przy zalozeniu, ze kupowalem po naprawde okazyjnych cenach.

 

Zakupy sponsorowala Gielda Papierow Wartosciowych w Warszawie oraz spolka PZU.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ostatnio zakupy komputerowe były:

- Sony Optiarc BD-5300S (Nagrywarka BD-RE)

- 10 płyt BD-R 25GB, drugie 10 zamówiłem, trochę DVD+/-R 4,7 i 8,5GB. Kilka pudełek do tego. Fajnie te BD-R wyglądają.

 

Będzie co piracić :).

 

- 8 GB DDR3 1333MHz Goodram (4x4GB). teraz jest 16 GB :) yea :jupi:

 

Dżizas po co Ci tyle?

 

- GeForce 6600GT 1280MB na PCI-E używaną, bo poprzednia pożegnała się z tym światem.

 

To nie wiedziałem że GF 6600GT miał tyle pamięci :P.

Link to post
Share on other sites

hmm wynik tego 6870 to jakis dziwny ja na gts 250 msi i phenomie 2x3,7 ponad 14tyś wiem że procek podkręcony ale żeby była taka różnica? i gdzie Ci co twierdzą że procek nie ogranicza karty:P

http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-06/bf8c1252/2x3,7%20gts%201280x1024%2014534.jpg.html

 

Procek mu zagiel zrobil :wariat: Edytowane przez sony156
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Dżizas po co Ci tyle?

 

Bo mnie drażniło, ze ram tak tani a ja mam tylko dwa sloty obsadzone. Przeżyłem już komp, na którym do wszystkiego było za mało pamięci (16MB). Wolę mieć więcej niż mniej :) Ot taki kaprys. Nawet w starym do neta mam 5GB :)

 

To nie wiedziałem że GF 6600GT miał tyle pamięci :P.

 

GF 6600GT był głównie ze 128MB. Mało było z 256MB. Częściej z 256MB było słabszych 6600 i 6600LE. Ale to jest do kompa do neta to mi tam nie zależy specjalnie na pamięci.

 

Przydało by się wymienić boxowe chłodzenie na mojego Phenoma, bo to strasznie głośne jest, zwłaszcza od kiedy się ciepło zrobiło. Nawet GTX 470 nie daje się we znaki tak...

Link to post
Share on other sites

4 bilety na Verva Street Racing

 

Telewizor LG 32

 

Telewizor? Toż to ledwo mianem monitora można określić :P

 

o 20.00 dam screen a . Dzisiejsze zakupy

 

A screena jak nie było tak nie ma. Na HWBot'cie zacierają już na niego ręce... :sciana:

Tych pR0 3L0 Overclockerów już za dużo...

Link to post
Share on other sites

Ja ogolnie nie sledze eventow :)

Jedyne co ogarnalem to wlasnie tego-weekendowy Men's Day, jako ze Robert byl.

 

Popakowalem bajcepsa z Robertem, i moj caloroczny budzet imprezowy sie rozplynal na strzelnicy ASG :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...