Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Ta płyta kosztuje w sklepie 1080zł; ja dałem 550zł...

 

Jak sprzedam to jeszcze zarobię; tak miałem z GTX 295 - kupiłem za 1000 sprzedałem za 1200;

Tego nie ma względem tańszej, że ma nforce 200 i mogę latać na pełnym x16 x16, 4 sloty na karty graficzne co pozwoli mi na fajne rozmieszczenie mojego SLI; zajebistą sekcję zasilania iiiii wiele innych bajerów. Jedna sprawa wydać, inna wypier**** pieniądze. Dla mnie perfumy za 300zł to są właśnie wy***** pieniądze....

Link to post
Share on other sites

@effendi różnica między nami jest taka, że ja wolę dobrze ubrany i ładnie pachnący przez cały dzień wyjść do ludzi a nie gnić przed kompem...

 

PS patrząc na Twój wiek sądzę, że możesz być żonaty więc w pewnym sensie Cię rozumiem z tym wywaleniem kasy w perfumy.

Link to post
Share on other sites

Przeważnie. Perfumy za 50zł mają oklepane zapachy i trzymają 3-4 godziny. Markowe na skórze do 10h a na ubraniu kilka dni. Poza tym jestem takim typem, że od kilku lat kupuję drogie kosmetyki i ubrania więc dla mnie wydać 200-300 zeta na perfumy jest czymś normalnym jednakże zawsze szukam jak najtaniej i z głową operuję moim budżetem ;)

 

PS pozazdrościć partnerki (duża pensja :) )

Link to post
Share on other sites

@matej

 

czy dla Ciebie dobrze=drogo ?

 

Moja dziewczyna zarabia 10 000zł na rękę i też uważa, że perfumy za 300 zł to wyp**** pieniądze....

To woli zapach rozgrzanego geforce'a ;)

Prawda jest taka, że niemarkowe to czuć przez krótki czas, więcej tego wylewasz, więc żadna to oszczędność.

 

Odnośnie tematu - kupiłem kabel jack-chinch za 5 zeta i lepiej teraz gra, niz na poprzednim pozłacanym, ręcznie zarabianym :)

Link to post
Share on other sites

Poza tym jestem takim typem, że od kilku lat kupuję drogie kosmetyki i ubrania więc dla mnie wydać 200-300 zeta na perfumy jest czymś normalnym

 

Metroseksualizm - tak to się nazywa.

A poza tym naukowo udowodnione jest, że kobitę to najbardziej pociąga zapach spoconego, męskiego ciała :)

 

(Oczywiście bez przesady;))

Link to post
Share on other sites

Dior Fahrenheit Absolute 100ml

Drogie, dobre i znane (znane jeśli ktoś kupuje markowe perfumy). Ja planuję zakupić Pour Homme Intense albo coś od Armaniego ;)
Polecam Attitude Extreme :menda: Tylko jakiś taki słaby promień wyczuwalności zdaje się mieć...

 

PS. Za 50zł to możesz sobie kupić dziecięcy dezodorant Adidasa, nie perfum :) Chyba od 60zł/30ml można już coś sensownego kupić, jak Bruno Banani.

Link to post
Share on other sites

PS. Za 50zł to możesz sobie kupić dziecięcy dezodorant Adidasa, nie perfum ;)

Otóż to.

A poza tym naukowo udowodnione jest, że kobitę to najbardziej pociąga zapach spoconego, męskiego ciała :)

Tia, chyba w średniowieczu tak było.
Link to post
Share on other sites

Ja pierdziele co za ludzie :) Jak ktoś psika się drogimi perfumami to jest lalusiem? ;) Czyli wg. Was lepiej śmierdzieć potem i brudem? U mnie w klasie jest taki jeden i łatwego życia on nie ma.

 

PS skończmy ten temat bo każdy ma w życiu inne priorytety i będziemy się spierać w nieskończoność...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...