Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Jak ktoś lubi żeby muchy za nim latały to jego sprawa ale po co zaraz tym się chwalić

No właśnie cza się myć a nie tony perfum na siebie wylewać żeby smrodu nie było czuć :(:P:)

 

Święta prawda, nie podmyje sie i mysli ze jak wyleje na siebie smroda dla gejow za 150 zeta to juz bedzie za******y :[

Link to post
Share on other sites

Ale cukier to teraz jak kawior za komuny :menda: a Ty nabyłeś aż dwa kilo :roll:

A to nie tak... na te dwa kilo to przez trzy miesiące odkładałem :sciana::]:hahaha:

 

U mnie schodzą dwa kilogramy cukru w tydzień, no może półtora. Podwyżka jest minimalna i nie rozumiem skąd taka afera. W Auchan cukier kupowałem po 3,20 a teraz za 3,90. O la Boga chyba się zadłużę w Providencie...

 

A na poważnie: tą podwyżkę to ludzie tak napędzili gdy słysząc o niej zaczęli całymi pakami wykupować cukier ze sklepów. Tak naprawdę to podwyżka miała być ale dużo mniejsza, to właśnie sklepy tak wysoko wywindowały cenę czując, że można zarobić na tej całej "słodkiej aferze". A ludzie jak to ludzie, zaczęli szaleć słysząc, że cena ma skoczyć do sześciu złotych za kilogram. A wystarczyło posłuchać analityków i właścicieli/prezesów cukrowni a nie na ślepo i bez pomyślunku rzucać się w ten cały szał wykupowania cukru... ech, szkoda słów...

 

A przypomniało mi się zabawne wydarzenie z marketu, którego świadkiem była moja narzeczona: była na zakupach, w okresie tego całego szału w sklepie zabrakło cukru. Stojąc przy kasie zauważyła jak jakaś babcia wyciąga cukier z koszyka innego mężczyzny, który był zajety rozmową przez telefon - ale była jatka kiedy on się wreszcie zorientował, że babcia prawie wyczyściła mu koszyk :peace::roll::hahaha:

Bez komentarza...

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Acer aspire one 522 + zapasowa bateria, na wyprawy z plecakiem.

pistolet na klej na gorąco

nokia e52 (z drugiej ręki, ale nowy)

hdd zewnętrzny 2,5' 500GB (samsung w obudowie vaio).

Edytowane przez Endrju1
Link to post
Share on other sites

Nowe autko :D

Lancia Ypsilon 96' 1.4 - 1500zł :D

 

+ opony Continental PremiumContact 185/60r14 - 180zł

+ głośniki DLS C6 - 150zł

+ prawy błotnik 100zł

 

 

http://screenshooter.net/data/uploads/qb/vs/jddc.jpg

 

 

 

http://screenshooter.net/data/uploads/uu/qo/vcvl.jpg

 

Link to post
Share on other sites

-Pasta termoprzewodząca: Arctic Cooling MX-2

-Wentylator na przód obudowy: AAB Cooling Super Silent Fan 120 mm Blue LED

-Monitor: 22" LED iiyama ProLite E2271HDS 16:9 - 1920x1080

-Przedłużka: 3pin-3pin do wentylatora AAB Cooling

-Paczka opasek samozaciskowych: czarne, 100 szt.

-Gamepad: Microsoft Xbox 360 Wireless Controller for PC

 

Aha i jeszcze Wiedźmin 2 :)

Edytowane przez Dragoslaw25
Link to post
Share on other sites
Gość TheRedGuy

Pewnie teraz nie powie bo juz zatankowal :D

 

zamowienie poszlo i leci.. Arrived - Roissy Charles de Gaulle, France, Thursday, 26.05.2011

 

WESTERN DIGITAL Caviar Black WD1002FAEX 3.5"

WESTERN DIGITAL Caviar Blue WD10EALX 3.5" Hard Drive x 2

WESTERN DIGITAL Caviar Green - 1 TB - 64 MB - SATA Hard

 

Jeszcze trzeba bedzie dyski do raid'a zamowic

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...