Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

"Retro" SSD Samsung 860 Pro 1TB na kościach MLC z 2021r za 70€. Na uwagę zasługuje praktycznie zerowy przebieg. Od tego sprzedawcy wziąłem wcześniej 2x512GB też z takimi niskimi przebiegami.

 

 

sam1tb.jpg

  • Lubię to 6
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

boss-kent-blue.jpg boss-shino-d-blue.jpg boss-kurt-runn-navy.jpg guess-koszula-z-printem-blue.jpg boss-darolus-light-blue.jpg boss-orange-koszula-casualowa-ze-wzorem- boss-jeansy-delaware-50473036-niebieski- boss-ttnmevo-blue.jpg

 

W dniu 6.03.2024 o 09:45, GreQonE napisał:

Dell U4924DW

 

 

A nie lepiej G9 Neo 57"? :D Jak mi firma wymieni Maca M1 na M3, to będzie kusić. :P Albo ewentualnie dwa mniejsze UW nad sobą. Też może być git. Będziesz montował dwa 49"?

Edytowane przez Karister
  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 8.03.2024 o 19:50, Karister napisał:

A nie lepiej G9 Neo 57"?

Pewnie wezmę, ale jak się przeprowadzę, moje obecne stanowisko nie pomieści :))

 

Ten Dell typowo do pracy, więc do podpięcia do laptoka służbowego, dodatkowy benefit to wbudowana stacja dokująca :)

W dniu 8.03.2024 o 19:50, Karister napisał:

Będziesz montował dwa 49"?

Jak wyżej, pewnie po przeprowadzce :))

 

Chociaż raczej zostanie jeden 49' na środku (lub 57") plus 4x 27 cali vertical po bokach symetrycznie

Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, GreQonE napisał:

Pewnie wezmę, ale jak się przeprowadzę, moje obecne stanowisko nie pomieści :))

 

Rotfl, u mnie ta sama sytuacja. Ale jeszcze się waham, czy drugi taki, jak mam, czy jeden 57". Bo oczywiście do MacBooka nie da się podpiąć dwóch 57". XD 

Edytowane przez Karister
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 11.03.2024 o 15:43, ALF napisał:

Grę

 

To jakiś Remaster? Bo nie wiem czy trzytysiączka Ci tak odpali na jakimś nowszym systemie. Chciałem kiedyś w Croc Legend of The Gobbos pograć, to nie działało. 

Link to post
Share on other sites

Wiosnę poczułem więc :
Szczote do mycia kostki brukowej + plus płyn
Do tego trochę węża ogrodowego .

No i nie może być że nic się nie zepsuje to przepaliły się h7 w aucie

 

637dfd02f3a690fe10d11490bcf71d7a.jpg3536614e4c87ac2ac0a2ee430a6f6890.jpg78c80171e74ca8c5c90c5fef64edc21c.jpgdc4eb7d5861b9a9a627a3a9a86a20113.jpg

Edytowane przez raiders
  • Lubię to 5
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Andrew napisał:

To jakiś Remaster? Bo nie wiem czy trzytysiączka Ci tak odpali na jakimś nowszym systemie.

EA wydało jakiś refresh swoich klasyków. Widziałem właśnie SC3000 i serię Command&Conquer. Wg Steam wymaga starych systemów operacyjnych.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 11.03.2024 o 17:33, Mirinda napisał:

MSI pro MP251 do Optiplexa, za 389zł fajny monitor.

 

Ale góra dół się nie da regulować :| 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...