Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

2 godziny temu, drVanSteiner napisał:


 


Zmywasz we Frani?emoji1787.png
Bo ją można była naprawić za pomocą drutu i młotka emoji2957.png

Haha, tam są takie obejmy zaciskowe z uchem. Chciałem żeby było zrobione jak fabrycznie. Jednorazówki, zaciskasz i jest szczelnie. Przynajmniej przez jakiś czas

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

MSI GTX P106-100 za 179zł do drugiego pc bo czasami młody przyjeżdża, a do tej pory siedziała tam gt1030. Póki co działa we wszystkich grach w które gra poza EA FC 24. Jakby ktoś miał zamiar kupić taką samą to mogę sprawdzić czy dana gra działa.

https://i.imgur.com/h09TXII.png

Edytowane przez xardas228
  • Lubię to 7
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 26.03.2024 o 21:12, Andrew napisał:

Pewnie tylko raz tego użyję do naprawy zmywarki, no ale niech jest. 

 

Jak potrzebowałeś użyć RAZ, to trzeba było kupić byle co i odesłać, ewentualnie kupić w "Lerła Merlę" i też możesz oddać bezterminowo (chyba bezterminowo). Te Knipexy, to jeszcze Twoje wnuki będą używać.

Link to post
Share on other sites

Patrzyłem już na takie byle co, ale w opiniach wstawiali że po pierwszym użyciu się wypaczały, że z jakiegoś gównolitu etc. Już stwierdziłem, dobra może się kiedyś przyda. Jak nie w zmywarce to może w pralce. 

Link to post
Share on other sites

Dostawa może by i była za darmo ale pewnie ten blik u kuriera robi robotę. Zresztą morele ma coś na wzór allegro smart, jak sobie wykupisz to nie płacisz za dostawę ale też są od tego wyjątki. 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...