Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

14 godzin temu, AudiAWX napisał:

dla najmłodszego jakiś złom

Serio złom kupiłeś, weź to anuluj i dołóż parę złotych do T150, które masz teraz w promocji za 640 zł.

Kierownice bez Force Feedback to się nadają do śmietnika i tyle.

 

https://www.euro.com.pl/kierownice-pc/thrustmaster-t150.bhtml?gclid=CjwKCAiAwKyNBhBfEiwA_mrUMiVSNfx7pk6aznzM3NkVQopttNoS5cv8Dc4pqrWHRjHLaZnEooKQSxoCx-QQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

 

https://www.mediaexpert.pl/gaming/kierownice/kierownica-thrustmaster-t150-ps4?gclid=CjwKCAiAwKyNBhBfEiwA_mrUMn46vpuDWZF0M784kFDpfQfX0PB2i9sMqYmF04fBheMJ_AQnFZ23jxoCsk4QAvD_BwE

Link to post
Share on other sites

Tylko, że ten Saitek, z tego co widzę, ma Force Feedback, a kupiłeś plastikową zabawkę nie nadającą się do niczego za 100 zł mniej niż można kupić T150.

Ale nie moje pieniądze, więc niech się cieszy młody ze znaczka Ferrari na zabawkowej kierownicy ;)

Link to post
Share on other sites

Byłem odebrać w sklepie kartę wifi tp-link T3U PLUS to właśnie ktoś odbierał t150

Ogólnie nie polecam t3u plus . Co chwila zrywał połączenie 5ghz , tylko 2.4 było stabilne , ale znów ograniczało przesył . Gdzieś wyczytałem , że pod usb 2.0 powinno działać dobrze . I tak też jest . Niby nie osiągnie wtedy pełnej szybkości ,ale do neta 120mbit wystarcza . 

 

 

wifi.jpg

W  sumie to i do zestawu wcześniej dostałem za jedyne 200zł od instalatora Tp linka AC1200 

tp-link-router-tp-link-archer-c6,4844293

 

Do tego światłowód w najtańszej opcji 120mbi od 24it.pl . Na razie jest dobrze cały czas 120 trzyma

  • Lubię to 6
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
W dniu 29.11.2021 o 11:47, Mrozinho napisał:

 Dla najmlodszego brata - jakieś dziwne fexy 

 

Nie ma approved!

Nie wzywaj ekszperta swego nadaremno!

 

Edit: dziś coś takiego kupiłem.

Podobno świetne strojenie za grosze, ale mogą być problemy z quality control. Zobaczymy :D

 

image.png.8cb2d03e125384e93960c3069cd2b8da.png

  • Lubię to 4
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...