Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

17 godzin temu, GreQonE napisał:

Czemu nie KAT6? W przypadku dalszej checi rozbudowy o 10GBe kabel juz bys mial :)

 

Jeszcze nie mam nawet kabli w ścianach także, póki co niechaj będzie. Gdzie tam 10GBe jak ja od roku dopiero mam gigabita w domu :D

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Recykling od ryżowych z e5-2620v3 i 16GB DDR4, nowy monitor, bo ze starym jakieś dziwne rzeczy się działy. Wydajnościowo wystarczy, cs, cod i battlefront śmiga, aż miło, również i rendery troszkę szybciej wychodzą.

Spoiler

jHehusY.jpg

 

Drukarkę 3d (Ender 3 Pro bo lepszy zasilacz ma w zestawie niżeli zwykły z tego co się orientuję), łącznik do głowicy i PLA Devil Design (jak na razie jest git, parę pierdółek do samochodów poszło, zdają egzamin, tak samo jak i case do telefonu).

Spoiler

wwoEVXP.jpg

 

  • Lubię to 6
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
14 godzin temu, spider_1987 napisał:

Miał być Seasonic focus plus gold 550W ale, że już niedostępny...

Que? https://geizhals.eu/seasonic-focus-gx-550w-atx-2-4-focus-gx-550-a2119946.html
https://www.ceneo.pl/85935898
Ten XPG też bardzo spoko zasilacz, natomiast focusik akurat cały czas dostępny (i też jest w pełni modularny).

//ed
Tymczasem zamówiłem w końcu ram we względnie rozsądnej cenie.
ocIOrkh.jpg
3600 cl16

A przy okazji - ck wysłał już(?) resztę rzeczy (w tym psu i mobo), więc nie było nawet tak źle - ~2 tyg.

W7h9QsW.png

Edytowane przez Biskit
  • Lubię to 5
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@Biskit

W szukajkach wpisywałem focus plus gold a dopiero po czasie ogarnąłem, że seria gx? to jego sukcesor. Już nawet był plan na gx/px 650W zamiast początkowych 550W ale tam już cena dochodziła do ok 130,- a że chciałem zaoszczędzić na PSU i mimo wszystko skusiłem się na model mocniejszy to korzystnie wypadł xpg, o dziwo najtaniej w pl-de xkomie, nawet stosunkowo tani mindfactory wychodził drożej (minimalnie ale jednak) :D

Link to post
Share on other sites
44 minuty temu, Lord_Krecitsqa napisał:

Też bym kupił.

Niestety muszę gotówkę nazbierać bo na raty nie da rady

Trochę się bałem hałasu (miałem szumidło referenta Sapphire Vega64) - do kultury pracy Red Devila 5700XT trochę brakuje, ale głośno wcale nie jest.

Link to post
Share on other sites

d3RXpiB.png

 

Kolejny nie wiem, który już dysk, ale przydają się w różnych sprzętach. 20zł i niecałe 3k godzin przepracowane jak nówka.

Spoiler

hyvJtmP.png

 

  

4 godziny temu, Lord_Krecitsqa napisał:

Też bym kupił.

Niestety muszę gotówkę nazbierać bo na raty nie da rady

 

Do tej twojej i7 4790k :co: Do mojego nawet bym nie pchał takiej karty.

Edytowane przez CrisPell
  • Lubię to 5
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, CrisPell napisał:

Do tej twojej i7 4790k :co: Do mojego nawet bym nie pchał takiej karty.

I7 to trochę lepszy procesor niż R5 ;) Wystarczy go podkręcić i mamy Intel'a 7/8 Gen Bo tak naprawdę, Intel wegetatywny jest i jego procki nie różnią się za bardzo od siebie wydajnościowo. 

  • Lubię to 1
  • Że co, proszę? 1
  • Haha 4
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...