Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

 

ale już wczoraj w ciągu godziny tracił połączenie 3 razy więc zaczyna się...
UPC ma od 2 dni ogromne problemy ze swoim internetem, więc te zrywania na pewno z twgo wynikały.Ale ich urządzenia mają też problemy z softem. Ja po zmianie na 500, też musiałem kartę wifi nową kupić, bo connect box nie chciał ze starą współpracować :/
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja mam 100 Mb, a firma, która dostarcza mi neta ma możliwość dostarczenia mi go z prędkością 10 Gb!, tylko zarządca mojego bloku nie chce się na to zgodzić :(

 

To kolejna głupota, co takiego w bloku zniszczą? Spółdzielnia nie jest dla mieszkańców, spółdzielnia jest dla zarządu - tak powiedziałem na zebraniu spółdzielni, w której mieszkają dziadkowie bo też nie chciał się zgodzić a później po tygodniu wydał zezwolenie. Trochę nagadałem ale najgorzej jest, że ludzie się nie odezwą, tak to gadają a później co do czego cicho.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To ciekawe co piszecie o awarii w UPC. Mieszkam w Niemczech i tu też w poniedziałek około 18 padła sieć Unitymedia która jest niemieckim UPC. Do wtorku do 12 rano połowa zachodnich Niemiec nie miała i nich i w Vodafone dostępu do sieci. Vodafone przejął Unitymedia kilka miesięcy temu. Ciekaw jestem czy prace jakie podobno prowadzili nie były jakieś bardziej transgraniczne...

Link to post
Share on other sites

 

 

Ja mam 100 Mb, a firma, która dostarcza mi neta ma możliwość dostarczenia mi go z prędkością 10 Gb!, tylko zarządca mojego bloku nie chce się na to zgodzić :(

Ale co zarządca ma do dostawcy internetu? Jeżeli infrastruktura nie przeszkadza to gdzie jest problem?

Link to post
Share on other sites

 

 

Pewnie jest w budynku infrastruktura na miedzi, a operator żeby przyspieszyć chce wymienić na światłowodową, na co nie godzi się zarządca.

 

O to to :) Żeby pociągnąć światłowód musieliby położyć kable bezpośrednio na ścianach, a że nie dawno klatka została wyremontowana, to teraz przecież nie będą wiercić. Takie to tłumaczenie. Nawet dzisiaj z ciekawości dzwoniłem do zarządcy czy coś się zmieniło w tej sprawie, to mi powiedzieli, że mam dzwonić do dostawcy internetu, bo "teraz" to oni decydują kiedy przeprowadzą modernizację :o No to dzwonię do dostawcy, dzwonię dzwonię i dodzwonić się nie mogę :sciana: 

Link to post
Share on other sites

 

 

Trawnik z "Glosi" ? 

Monte Carlo,

https://rybyakwariowe.eu/roslina-akwariowa/micranthemum-monte-carlo/

 

Podobna do Glossi ale ma nieco mniejsze wymagania świetlne oraz lepiej rozwinięty system korzeniowy.

Ogólnie polecam, miałem już trawniki z Małego Heńka i żebym nie wiem jak dbał i przycinał to w końcu plecha odrywała się od podłoża a wcale jakieś lekkie nie było. W dobrze ustabilizowanym i nawożonym baniaku wystarczy przyciąć raz na dwa tygodnie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zaje zarządca. O ile nie jest to miasto/gmina/łatewa to należy go zmienić. Co on decyduje o nie swoim budynku.

Ale tak to jest jak firma ma zaszłości komunistyczne i myśli, że to klient jest dla niej a nie ona dla klienta.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie ma co dalej ciągnąc OT, bo można by pisać i pisać. Kiedyś był inny zarządca i w sumie było jeszcze gorzej, ale mniejsza z tym, bo 100 Mb nie jest złe, jednak mogłoby być lepiej, szczególnie gdy się włączy wszystkie urządzenia podpięte do neta, wtedy zaczyna trochę mulić.

Link to post
Share on other sites

Bez zmiany podkładki na dużą się nie obyło :-) siła przyzwyczajenia. 

a7f8ff5208f73a0ca3543fdd034e3321.jpg

I tak na marginesie, nie polecam podkładek Goliathus w wersji Chroma od Razera szczególnie w dużej wersji. Niestety wyginają się dość mocno odstając od podłoża.

I wtedy żałuję, że mój monitor nie ma VESA + mam malutkie biurko ;/

 

// Nie cytuj fotek // 3ndurek

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...