Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

O, mam identyczny i w zeszłym tygodniu go naprawiałem :D padł sensor Halla, objawiało się to tym że marudził "zamocuj aparat zaparzający" więc gdybyś tak miał to już wiesz co wymienić

 

Nie cytuj zdjęć !

adivxv

Edytowane przez adivxv
Link to post
Share on other sites

@up

 

Imo, redbul to jedna z lepszych tabak jaką można dostać "od ręki" w kiosku.

 

Też zażywałem tabakę przez jakieś dwa lata - ale w końcu rzuciłem, przez problemy z zapchanym nosem, choć do dziś w przeciwieństwie do mojej Żony uważam, że to nie był nałóg bo nie palę - a całe "rzucanie" polegało na nie kupieniu następnego pudełka.

 

Smakowałem może z 50 różnych, w tym importowanych niedostępnych u nas...  niektóre są naprawdę ciekawe, np. lubiłem tą eukaliptusową jak to się nazywało.... "President"?

http://www.top25snuff.com/poschl-tabak-gmbh-co-kg/president-ozona.html

Edytowane przez pendzel_3
Link to post
Share on other sites

 

 

Imo, redbul to jedna z lepszych tabak

Też tak uważam, a mam kilkanaście różnych i ta najbardziej mi pasuje, pod każdym względem.

Link to post
Share on other sites

Powiem szczerze, że jestem pod ogromnym wrażeniem szybkości DHL.

Przesyłka nadana 06.05. dziś została dostarczona  :D. I nie z innego województwa, a z Singapuru :o, a po drodze była jeszcze odprawa celna. W sumie 2 dni. Szacun.

Jednak świat się straszne skurczył  ^^

 

No patrz 2 dni ... :)  a jak pisałem ze tel zakupione w Azji dochodzą mi DHLem w 5 dni to mnie wyśmiano ... :roll:.

Fajny zegarek .

Edytowane przez raiders
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Nikt Cię nie wyśmiewał, tylko taki krótki czas, to bardziej rzecz nietypowa, niż standard. Też jestem zdziwiony.

 

A termin realizacji jaki miałem pierwotnie podany to nie były 2, a nawet 5 dni

a0q12wy.jpg

Edytowane przez drVanSteiner
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...