Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

 

 

na Shellu są normalnie 4 litry, w leclerku tak samo 5 litrowe

Może kwestia wielkości zadupia? W moim grajdołku tego nie ma. Na jednym Orlenie były jakieś żele po 60zł za 0.5L. W marketach/drogeriach to jedynie żele antybakteryjne.

Link to post
Share on other sites

Kupiłem:
 
Thermal Grizzly Conductonaut
Xiaomi Mi Router 4A
 
Pacjent: MacBook Pro 13 A1708
 
Po zakupie laptopa pierwsze co zrobiłem wymieniłem pastę termoprzewodzącą na thermal grizzly kryonaut, brak różnicy w temperaturach. Przy zwykłym przeglądaniu internetu temperatury oscylowały w granicach 65-70 stopni. Zdecydowałem, że pora na grubszy kaliber więc zakupiłem thermal grizzly conductonaut, różnica ogromna bo przy zwykłym przeglądaniu internetu temperatury dobijają do Max 45 stopni. 

 

 

 

 Przed:

 

ktmA7nJ.jpg

 

 Po:

 

cqSqHKt.jpg

 

 

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

 

 

Warto dopłacać do produktów Apple 50% ceny

Porównując jakieś bieda Lenovo czy Acera? Sprawdź cene Precisionów/XPSów/Elitebooków/Thinkpadów (tu w sumie też można kupić sztrucle jak zwykłe lenovo) i napisz czy dalej to 50%.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Potwierdzam jako użytkownik Elitebooka. Ma już ładnych parę lat. Wytrzymałość na poziomie 500% zwykłych plastikowych laptopów. Wygląda lepiej po 8 latach niż mój niegdyś Acre po 3 .I oprócz odkurzania nie ingerowałem w układ chłodzenia - temperatury jak na początku.

Link to post
Share on other sites

Widzę że nawet porządnej pasty termo przewodzącej nie potrafią za to położyć. Czym oni w fabryce ten CPU pokryli? Chyba kocim smalcem.

Nie tylko to potrafią skopać. Jego model jest jeszcze akurat w miarę normalny, a spójrz na to rozwiązanie:

8bt8wOh.png

Nie wróżę temu długiego działania.

Edytowane przez CrisPell
Link to post
Share on other sites

Warto dopłacać do produktów Apple 50% ceny :o:[ . Widzę że nawet porządnej pasty termo przewodzącej nie potrafią za to położyć. Czym oni w fabryce ten CPU pokryli? Chyba kocim smalcem.

 

Pasta termoprzewodząca od Apple jest dobrej jakości, bo po wymianie na thermal grizzly kryonaut, wyniki były takie same nawet po wygrzaniu. Kwestia niewydajnego chłodzenia. 

 

Nie tylko to potrafią skopać. Jego model jest jeszcze akurat w miarę normalny, a spójrz na to rozwiązanie:

8bt8wOh.png

Nie wróżę temu długiego działania.

 

Nie tylko Apple stosuje takie chłodzenie, bo w VivoBook też jest takie https://www.youtube.com/watch?v=qN3YdGS1WJ0

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...