Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

 

 

Mam tą klawiaturę na przełącznikach blue i zastosowałem oringi. Teraz klik jest bardziej płynny. A wycisza stuk jak klawisz dobija do końca.

Założyłem w końcu na spację, shifty i backspace, reszta ma całkiem przyjemny dźwięk ;) 

Link to post
Share on other sites

Mam tą klawiaturę na przełącznikach blue i zastosowałem oringi. Teraz klik jest bardziej płynny. A wycisza stuk jak klawisz dobija do końca.

Również ją wałkowałem na blue i oringach, jest poprawa, jednak przy redach może być bardzo specyficzny feeling. Generalnie, tej klawiatury nie poleciłbym nikomu, kawał crapu. Ale cóż, niech służy dzielnie  ;)

Edytowane przez 133699
Link to post
Share on other sites

@Piasek998 - mozna wiedziec gdzie i w jakiej cenie zakupiles tą Lumie ? :)

na alledrogo ;) na półtorarocznej gwarancji za 950+kw stan jak nowa . Voidereles miałem wcześniej lumie 920 3lata i byłem z niej mega zadowolony :) co do tej 950tki ciezko cokolwiek mi powiedzieć bo mam ją dopiero od wczoraj, ale fotki robi mega dobre ! dla porównania wrzucę tu fotkę z lumii 920 i 950. Ustawiania aparatu na auto i mniej więcej ten sam kadr.. Telefon kupiłem z myślą głównie pode040e90b9b240f8b.jpg aparat bo jakieś tam szczególne aplikacje nie są mi potrzebne więc sugerowałem się jakością zdjęć.  Aaa no i ogólnie chciałem coś ze stajni samsunga kupić jakąś s6-s7 ale ten filmik mnie jednak przekonał nadal do lumii :

 

 

fotka nr1 lumia 950

fotka nr2 lumia 920 

 

4547bafb270f211d.jpg

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Również ją wałkowałem na blue i oringach, jest poprawa, jednak przy redach może być bardzo specyficzny feeling. Generalnie, tej klawiatury nie poleciłbym nikomu, kawał crapu. Ale cóż, niech służy dzielnie  ;)

Klawiatura motospeed ck104 kosztuje 180 zł, więc nie można mieć wszystkiego. Skoro klawiatura na cherry mx będzie kosztowała ponad 300 zł to mam klawiaturę dużo tańszą, i dla mnie jako niewymagającego użytkownika wystarczającą.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...