Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Dzięki, Ja pijam yerbę, kawę oraz czarne herbaty, wielu moich znajomych wypowiada się o kawach lavazza w samych superlatywach i mi też bardzo smakuje kawa tej marki  :)

Edytowane przez sowix71
Link to post
Share on other sites

 

 

Drapałem się w głowę

 

Polecam. Ja kupiłem w OBI za 179 ziko. Najtańszy z serii bo nie potrzebuję zasięgu większego niż 20m ani innych bajerów. Dokładne to jest na tyle że z łatwością sobie posprawdzasz czy ściany masz krzywe, czy wymierzone na dwa milimetry dokładności meble wejdą we wnękę czy trzeba będzie je przycinać itp. Wiadomo że ani ten dalmierz ani ta poziomica nie robią niczego więcej niż zwykła waserwaga czy miarka ale ułatwiają życie (obklejanie ścian do malowania z tym laserem to poezja). Jak się nie ma fachu w rękach jak Chudy to każde ułatwienie się przydaje ;) 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Zastanawia mnie co tam w środku siedzi, że ten adapter jest tak pokaźnych rozmiarów...

 

Pierwszy w życiu upadek telefonu nie skończył się zbyt szczęśliwie, więc zakupiłem LCD od braci z Chin :)

 

http://g02.a.alicdn.com/kf/HTB1V6g6OpXXXXczXpXXq6xXFXXXZ/Czarny-Bia%C5%82y-TOP-Quality-X600-Wy%C5%9Bwietlacz-LCD-Ekran-Dotykowy-Wymiana-Digitizer-Monta%C5%BCowe-Dla-Letv-Le-Jeden.jpg

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Wiem, ale jednak wolę pewniejsze rozwiązanie, zwłaszcza, że za jakiś czas pewnie dołączy drugi.

Heh dobre bo na początku jak wypuścili tego pada, to działał jedynie poprzez BT. Potem po dość ogromnej fali krytyki zmienili wymagane połączenia i dodali połączenie właśnie przez Wireless Adapter, który do tej pory działał tylko z czarnym padem od Xone.

Link to post
Share on other sites

kolejne 4TB tym razem hitachi deskstar 7k4000 ( najlepiej zapakowany dysk jaki widziałem ) 
miał być WD gold 4TB, ale jak się dowiedziałem że jest to 4 talerzówka projektu HGST, to stwierdziłem, że wolę tego. 
 
Edit : będzie zwrot, data produkcji niby października 2016, a gwarancja kończy się w sierpniu 2018, więc musiałem dostać refurb, nauczka aby nie kupować w małych sklepach internetowych. 

 

20170509_133747.jpg

 

ps miał ktoś je, wszystkie mają takie ślady ?

 

20170509_134538.jpg

 

  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

Myszkie se kupiłem... nie wiem po co bo G9X jest idealna do mojej łapy ale za 20 zeta z wysyłką szkoda było nie kupić:

http://www.computershopper.com/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/logitech-g502-proteus-spectrum-side-light/1256453-1-eng-US/logitech-g502-proteus-spectrum-side-light.jpg

 

Co by nie było REAL foto:

 

http://i.imgur.com/2MzLAtA.jpg


 

 

ps miał ktoś je, wszystkie mają takie ślady ?
 

 

Te koliste to wynikajo z obróbki maszynowej. Te nierównomierne wynikajo z czyjejś ingerencji. 

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...