Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

@Up mieszkanie to zuo wcielone. Tez narazie sobie mieszkam i zaciskam zeby (73m2), a w miedzyczasie odkladam na budowe domu. Drugi raz bym mieszkania w bloku nie kupil.

 

Hm... też tego zdanie zawsze byłem, ale znajomy co buduje ten blok 4 piętrowy Mnie przekonał.

Mieszkanie ma swoje plusy i minusy. Akurat tutaj wiem że materiały z których jest budowany blok są jakości takiej że Sam bym podobne wybrał do Siebie. 

 

Co do Domu, jest dużo minusów ale i plusów. 

Mieszkanie ma to do siebie ze niczym oprócz rachunkami się nie muszę przejmować. A działka rekreacyjna jest w trakcie poszukiwań więc jak coś fajnego się trafi to grille i rodzinne imprezy na powietrzu będzie gdzie spędzać przy jeziorku do którego mam 3-4km przez miasto. 

 

Synka mam dopiero 4.5roku, ale stopniowo trzeba zacząć budować by w przyszłości mógł mieć jakiś start. Niestety na dwa najważniejsze cele w moim życiu Mnie nie stać. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

PS 4 oddałem bo fpsy na padzie to jakieś nieporozumienie i zakupiłem gtx 760 + to :

Czemu FX? :(

Za niedługo nowa podstawka.

 

@edit

Przyszła myszka bluetooth z aliexpress https://www.aliexpress.com/item/Hot-Selling-Updated-Version-Bluetooth-3-0-Wireless-Mouse-800-1200-1600-DPI-for-PC/32688071391.html

Działa rewelacyjnie. 19zł najtańsza w Polsce 40zł.

 

http://imgur.com/CUoyQZK.jpg

Edytowane przez CrisPell
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
PS 4 oddałem bo fpsy na padzie to jakieś nieporozumienie i zakupiłem gtx 760 + to :  

 

 

CX200, GPS-600A8 i FX do zestawu z gtx 760 ( choć jeśli nie tylko gry to FX może się jeszcze bronić )

 

kto ci ten zestaw składał ? do tego płatne z góry więc nie zmienisz.  

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...