Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Generalnie wszystko. Już to co masz w sygnaturce byłoby lepsze.

Nie rozumiem, zasilacz mocny, ssd bdb opinie a procek oglądając testy wystarczający, wiadomo

zestaw z i5 byłby droższy, wiem że lepszy ale nie mam funduszy.

Edytowane przez QubaKpl
Link to post
Share on other sites

zestaw z i5 byłby droższy, wiem że lepszy ale nie mam funduszy.

 

Od tego FX8300 to lepiej było wziąć G3258 bo taniej o 200zł i trochę wydajniej... na 4,7 to się kręci bez mrugnięcia okiem. Właśnie myślę czy na jego bazie nie złożę komputerka na ITX dla rodziców na wiosnę do internetu, filmów i muzyki.. tu jest porónanie: https://www.youtube.com/watch?v=KEEuXQf29Z4 (myślałem, że amd lepiej wypadnie ale ten procek intela dalej trzyma formę widzę).

 

ale mnie o to, w obu przypadkach i tak by nie pograł bóg wie na jakich detalach więc nie ma co szukać problemów,. Miłego grania w zimę! 

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Od tego FX8300 to lepiej było wziąć G3258 bo taniej o 200zł i trochę wydajniej... na 4,7 to się kręci bez mrugnięcia okiem. Właśnie myślę czy na jego bazie nie złożę komputerka na ITX dla rodziców na wiosnę do internetu, filmów i muzyki.. tu jest porónanie: https://www.youtube.com/watch?v=KEEuXQf29Z4 (myślałem, że amd lepiej wypadnie ale ten procek intela dalej trzyma formę widzę).

 

ale mnie o to, w obu przypadkach i tak by nie pograł bóg wie na jakich detalach więc nie ma co szukać problemów,. Miłego grania w zimę!

 

O to nawet nie wiedziałem :) odnośnie gier to dla mnie jest istotne by bf 4 i 3 spokojnie śmigał na high w full hd i taką mam pewność oglądając filmy na yt gdzie osiąga spokojnie 80fps i wyżej, również życzę miłego grania :) Edytowane przez QubaKpl
Link to post
Share on other sites

ale ja nie gram... 

 

---

 

co by bez OT bo zaraz nas upomną, to takie coś dziś zakupiłem (w Intermarche promocja po 12zł) -
fajnie, że nie posiada alkoholu, niefajnie że dopiero teraz na to wpadłem bo cudne to w smaku! :)

 

41GgvLAuexL.jpg

Edytowane przez Vieworld
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Bilet na Audio Video Show + Płytka SACD

http://i.imgur.com/6JFY0hl.jpg

No i zakochałem się w Audioquest Nighthawk, więc najpewniej niedługo moje ATH wraz z iBasso pójdą na sprzedaż, a wlecą Nighthawki. Tylko pewnie sprzedam DragonFly'a, gdyz mi totalnie nie leży, podepnę pod pc tymczasowo telefon jako DAC i będę szukał czegoś ciekawszego :)

  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...