Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

chcesz odpalać dwa pecety z jednego zaśliniacza, czy to ma jakiś inny, bardziej szatański zamysł?

 

Był tanio to se kupiłem. 

 

 

 

z takimi tętnieniami...

 

Od tego jest zawartość torebki z lewej strony. Wstawię baterię kondensatorów i zmniejszę tętnienia. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Kupiłem 2 bluzy , spodnie wszystko razem kosztowało 20 zł. Bluzy do pracy - w pracy pełno oliwy, smarów i takich tam, więc musi być tania, by nie było żal wywalić , a i tanie portki do remontu, a po remoncie pójdą do kosza. Zdjęć nie daję, gdyż są tak tragicznej jakości, że szkoda marnować czas na to. 

Link to post
Share on other sites

@Oskar czemu, ja bym zostawił refurba. Poprostu miał jakąś wadę fabryczną, może piszczał pod obciążeniem czy coś i został naprawiony. Tam często są surowe normy sprawdzenia sprzętu by oddać go później w 100% sprawnego i bez ukrytej wady. Od lat mam kartę muzyczną refurba, zero problemów. Fajne zakupy.

Link to post
Share on other sites

Komputer do handlowania/grania na giełdzie ( kupno/sprzedaż akcji )

 

Na pokładzie znajduje się:

i7 5820K ( najważniejszy podzespół w komputerze )

Gigabyte X99M

Corsair 16GB 4x4GB DDR4

Corsair H100i GTX

Corsair Air 240 White

Corsair RM650

ASUS R9 390 Strix ( miałem brać GTXa 950 ale doszedłem do wniosku że w tym potworku znajdzie się wysłużony Gigabyte 7950 a do obecnego komputera wsadzę R9 )

Samsung 850 PRO 256GB

2 monitory ASUS VN247H-P

Do tego kontroler obrotów, pasta termoprzewodząca, kabel łączący router z komputerem i nagrywarka dvd.

Z taxem zapłaciłem $2163 ( jak wyślę kody kreskowe z pudełek od grafiki, płyty głównej i obudowy to dostanę kartę na której będzie $70 )

 

 

 

PS. Przyznaję się bez bicia że dałem ciała z zasilaczem. Zasilacz jest "Refurbished" czyli mógł być uszkodzony i naprawiony, sprawny i zwrócony do sklepu, pokazowy itp itd. Co więcej sporo zasilaczy rm ax hx jest z takim statusem. Dopiero teraz zauważyłem i jestem zniesmaczony. Aczkolwiek kupiłem już dawno monitor który posiadał status refurbished i działa do dziś. Myślę że jego los już jest przesądzony a w międzyczasie zamówię jakiegoś be quiet 8-)

 

Jutro złożę wszystko do kupy, przygotuję stanowisko i od poniedziałku lecimy z koksem. Na tę chwilę poświęcam na to 2,5h przed pracą ( handel ) i w trakcie pracy słuchanie/oglądanie lekcji, czytanie książek związanych z giełdą. Od dawna śledzę kanał Shmee150 i dopiero dziś w jednym z filmów gdzie kupił trzecie już auto ( Porsche Cayman GT4 ) w komentarzach dowiedziałem się że też zajmuje się handlem na giełdzie :o Sam się zastanawiałem skąd on bierze pieniądze na to bo na pewno nie z youtuba :menda:

 

Stary router wymieniłem na nowy, wifi już nie zrywa. Mogę korzystać z urządzeń mobilnych. Jeszcze tylko odejść z pracy... :> Kawałek mojego dziennika z zyskami/stratami na kijowym sprzęcie, kupuje po 100 akcji, także niewielki zarobek/strata, były takie momenty że chciałem kupić akcje ale nie mogłem, było sporo okazji do zarobienia ale sprzęt ograniczał na wszystkie strony

 

 

 

 

 

 

 

@szarik, zobaczymy jutro jak to będzie się sprawowało. Może w ogóle nie odpali :x

 

Oskar a gdzie jest twój poprzedni komp w obudowie corsair 600t ? 

Link to post
Share on other sites

 

 

Z taxem zapłaciłem $2163

 

i gdzie tu polityka :)   U Ciebie to półtorej wypłaty. No może 1 dobra.

W polsce za taki sprzęt 3-4 wypłaty :D nie sugerując się średnią krajową a realną zarobkową 75% polaków :)

 

Sprzęcik super :) zapodaj foto jak złożysz :)  

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

DLA ŻONY  świetne bluzy, mięsiste :)

 

pol_pl_Bluza-patriotyczna-damska-z-kaptu

 

 

Dla siebie:)

 

pol_pl_SZYK-Bluza-patriotyczna-Raglan-Po

 

 

 

Jestem bardzo miło zaskoczony jakością. Pierwszy raz od nich zamawiałem, i wiedziałem że jakość będzie dobra. Lecz za cenę 140zł to bluzy moim zdaniem są świetnie wykończone.

Edytowane przez wujaszekcarlos
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Przyszedł czas zastąpić AIMa.

 

Zdjęcie kradzione z Audiofanatyka, bo otrzymałem wersję srebrną, a wolałem czarną :P Poprawny sprzęt dostanę w najbliższych dniach. A srebrnego na razie sobie słucham :P

 

 

http://audiofanatyk.pl/wp-content/uploads/2015/aunex1s/aune_x1s_01.jpg

Edytowane przez FeX
  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

Xonar DX kupiony od Kubusia:                                                             (zdjęcie też od niego kradzione)

http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/z623/6239967/big/1.jpg?screen

Edytowane przez Crout
  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...