Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Pompki też niektórzy nie słyszeli na 5V gdy ja nie miałem problemu z usłyszeniem jej z 5 metrów  %-)

 

Trzeba wziąć pod uwagę dwie takie rzeczy jak hałas z tła oraz wrażliwość słuchu :P

 

ja mieszkam na wsi więc tło jest zerowe... stąd twierdzę, że jedne z najcichszych dostępnych wentylatorów jakie akurat posiadam, tj. alpenfohn wing bost 2 są dla mnie... głośne... na 5V... ciężko będzie przejść przez tę granicę ciszy jeszcze niżej mieszkając w wyludnionej miejscowości. Często wyłączam wszystkie wentylatory w budzie łącznie z dyskiem hdd i pozostaje tylko SSD, pompka od H110 i HX850i działający w trybie pasywnym... wtedy nic nie słyszę, nic, zero.. ale to dobre do drobnych rzeczy ale nie pracy w programach graficznych bo procek się rozpuści ;) więc patrząc na to wszystko możliwe, że trafiłem  na super sztukę H110 z milczącą pompką albo ona taka już jest

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Pewnie. Programy do grania na giełdzie oferują wyjątkowo zaawansowaną grafikę 3D i wymagają do poprawnego działania 3-way SLI z 980Ti. 

 

Nie skojarzyłem słowa "granie" z giełdą. Więc zwracam honor.

Link to post
Share on other sites

WALL-e chyba najlepsza tylna lampka obecnie dostępna na rynku. Natomiast na przód polecałbym coś co oświetli Ci drogę a nie tylko sprawi, że będzie Cie widać.

 

Często zostawiam rower na 7-8 godzin, więc chciałem coś niedużego, co mogę szybko zdjąć i włożyć do kurtki/plecaka. :)

Jeżdżę po ulicach, zazwyczaj są oświetlone, jak na razie nie przewiduję upgrade'u na lepszą lampkę.

Edytowane przez proqqqe
Link to post
Share on other sites

dudus8 jeśli będziesz podpinał się z głośnikami 5.1/7.1 oraz chciałbyś podłączyć mikrofon to zakup Phoebusa jest według mnie jeszcze do rozważenia pomiędzy tymi kartami. Jeśli zależy Ci na jakości dźwięku w słuchawkach i zestawach stereo to dla mnie wybór jest prosty - AIM SC808. Karta na poziomie STX II (jeśli chodzi o wyjście słuchawkowe to nawet lepsza) za połowę jego ceny.

Edytowane przez FeX
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...