Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

 

 

Oddaj jak możesz. 2krotne tapnięcie często nie nie wybudza ekranu. Druga opcja żeby odblokować ekran to przycisk power z tyłu a tutaj jeszcze większe jaja. Po przyciśnięciu ekran się wybudza ale na sekundę i gaśnie. Trzeba kilka razy przycisnąć żeby w końcu można było odblokować. Do tego zawiesza się  i laguje jak to android. Co więcej ostatnio chciałem sobie przejrzeć zdjęcia które zrobiłem kilka godzin wcześniej i okazało się że się nie zapisały........ Była jakaś aktualizacja ale nic nie poprawiła.

 

Mój nic takiego nie odwala wszystko chodzi jak ma 0.o nie tnie, wybudza się jak chce, zapisuje zdjęcia. Problem leży w twoim egzemplarzu 

Link to post
Share on other sites

 

 

Oddaj jak możesz. 2krotne tapnięcie często nie nie wybudza ekranu.
 

Pierwsza z tych rzeczy może i faktycznie nie zawsze działa za pierwszym razem, ale już za drugim w 90% przypadków jest ok. Knock-knock sam wyłączyłem po tygodniu korzystania z telefonu.

 

 

 

Druga opcja żeby odblokować ekran to przycisk power z tyłu a tutaj jeszcze większe jaja. Po przyciśnięciu ekran się wybudza ale na sekundę i gaśnie. Trzeba kilka razy przycisnąć żeby w końcu można było odblokować.
 

 

Druga jest spowodowana faktem że masz zasłonięty przedni obiektyw aparatu. Zabezpieczenie przed "świeceniem" telefonu w kieszeni. Pewnie do wyłączenia z wykorzystaniem odpowiedniego launchera. 

Trzeba wszystko przeczytać przy pierwszym uruchamianiu telefonu a nie tylko bezmyślne "dalej".

 

 

 

Wygląda na to że masz uszkodzoną sztukę. Zareklamuj ją.

It's not a bug. It's a feature! ;)

Link to post
Share on other sites
Taki tani szajs na przeczekanie

Aż strach pomyśleć na przeczekanie do czego... :P

 

W temacie:

HyperX Cloud - nie moje zdjęcie, ale już (mam nadzieję) moich słuchawek.

 

 

http://i.imgur.com/aPdZ22u.png

 

 

Pady na próbę do HD562:

 

 

http://i.imgur.com/WpDielL.png

 

 

 

@down: Specyjalysty z mojej pracy mówią że Zyxel lepszy :P 

Edytowane przez NewSky
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...