Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

To już kwestia estetyki - osobiście za żadne skarby nie wsadziłbym obecnie do budy ogromnego kloca, który przysłaniałby 3/4 mobo, ważąc przy tym trzy tony. 

 

Stosunek ceny do wydajności w przypadku AiO jest oczywiście beznadziejny, ale przy zakupie takich rozwiązań nie jest on raczej czynnikiem decydującym. Jednym z takowych powinna być jednak niezawodność, a tak jak napisałem - H100i to synonim problemów - dosłownie na każdym forum, w tym i u nas, można znaleźć odpowiedni temat.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Toż to synonim problemów z chłodzeniami AiO. Wybór takowych jest obecnie ogromny, po co pakować się w problematyczne i średnio wydajne rozwiązanie z badziewnymi wentylami?

 

ja mam H110 i sobie chwalę - pompki nie słyszę nawet jak wyłączę wentylatory :) co do tych ostatnich to oryginalnych nie wyjąłem nawet z pudełka więc w sumie nawet nie wiem jak wyglądają :P Co do H100i to faktycznie problematyczne było zawsze, nie wiem jak z ostatnimi seriami ale bym w to też się nie pakował

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ze swojego H105 również jestem bardzo zadowolony, ale H105/110 to trochę inna liga niż H100i ;)  W ciągu ostatniego roku nastąpił prawdziwy wysyp takich coolerów, więc naprawdę jest w czym wybierać.


 

 

+ złączki i wadliwe podświetlenie led

 

Mea culpa, zapomniałem :D 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Nie ma za co :) Co do H105 - wydajność mnie zaskoczyła, bo okazał się u mnie lepszy od Swiftech'a H220, ale fabryczne wentylatory to nadal lipa. Zerknij na AiO Fractal Design - w momencie, gdy padł mi H220 i musiałem na gwałt kupić cooler, nie było ich jeszcze na rynku. W przeciwnym razie wziąłbym prawdopodobnie Kelvin'a S24.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Co do tego h100i nie dopisałem że to GTX czyli nie ten bubel o którym piszecie ;)

 

 

Na techwile w sklepie mam takie kompakty

H100i gtx

Kraken x61

Cooler master nepton 240m

Swiftech 220x

H105 i kilka innych ale z wiekszymi chlodnicami

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites

ja mam H110 i sobie chwalę - pompki nie słyszę nawet jak wyłączę wentylatory :)

 

Znam takich co twierdzą, że u nich nic totalnie nie słychać, (np. wibracje z wentylatorów: ta sama buda + te same wentylatory), a u siebie stwierdzam, iż dźwięk jest tak nie do zniesienia, że aż głowa potrafi mnie rozboleć. Pompki też niektórzy nie słyszeli na 5V gdy ja nie miałem problemu z usłyszeniem jej z 5 metrów  %-)

 

Trzeba wziąć pod uwagę dwie takie rzeczy jak hałas z tła oraz wrażliwość słuchu :P

Edytowane przez DyndaS
Link to post
Share on other sites

Jakby to powiedział Czesio, wstępnie zamówiony, jak kajtek zaakceptuje to w piątek jadę po tego potworka do grania na giełdzie:

 

i7 5820k

Corsair Hydro Series H100i

Gigabyte GA-X99M-GAMING 5 ( jedyna płyta mATX w sklepie pod socket 2011)

Corsair Carbide Series Air 240 lub 380T

Arctic Silver 5

NZXT Sentry Mix 2 Fan Controller

Corsair Vengeance 16GB 4 x 4GB DDR4-2400 PC4-19200) CL14

2x ASUS VN247H-P 24" Widescreen LED Monitor

Microsoft Windows 8.1 64-bit English

Samsung 850 Pro Series 256GB

Corsair CP-9020054 RM Series 650 Watt

EVGA GTX 950 z 3 wejściami displayport i 1 x hdmi

 

Mówisz potwór, a tu ta grafika mi coś nie pasuje

 

Albo Banggood, ale ten 10400 mAh to jest jeszcze ta starsza konstrukcja w szerszej obudowie.

 

 

 

 

Z jakim natężeniem prądu ładuje ten powerbank? Z takim jak z gniazdka czy jak z USB?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...