Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

http://www.laptopjoy.com/wp-content/uploads/2010/07/compaq-nc8430-laptops-3.jpg

Obudowa do lapka, bo stara była połamana i pogięta... 7 dych za obudowę w stanie idealnym to w sumie nie jest źle ;). Do tego 2GB pamięci i legendarna Arctic Silver 5. Wysłużony nc8430 przeszedł dziś małą odnowę biologiczną :D.

A poza tym...

makaron-na-pat_z-s_napoletana.jpg

:D.

Edytowane przez krzesuo
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Nigdy nie wiadomo :evil:. Mandat jak mandat, nie ma się czym chwalić.

 

Kupiłem lepszą ósemkę do subwoofera, od JK. Cenowo mieści się w granicach rozsądku.

http://i.imgur.com/whlIDKQ.jpg

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Chciałem kupić ósemkę Oehlbach bo mam ich dwie C13, które są dość solidnie wykonane acz znalazłem w zbliżonej cenie krajowe JK. Ogólnie ciężko o przyzwoitą C7 a zabawa z adapterami średnio by mi pasowała :]

Link to post
Share on other sites

Są takie miejsca gdzie znaki po prostu stawiał ktoś upośledzony chyba

Na przykład droga Żory Katowice wszędzie prawie 70 a droga dwupasmowa, nawierzchnia w idealnym stanie a przeciwległy pas oddziela pas zieleni plus bariery.(DK 81)

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

To i tak go lagodnie potraktowali, bo dostal dolne widelki, mogl 100 wiecej. A ze znaki sa zle ustawione to niestety tak czesto jest. Pamietam jak na Dabrowskiego (DK92) w Poznaniu, gdzie jest 70, a pozniej 100 (a samochody jezdza po 120) ustawili sobie radosnie 30km/h. Ja robilem za zawalidroge i to 30 jechalem stwarzajac zagrozenie, bo reszta walila 100. No ale albo to, albo 500zl mandatu i 10 pkt. Wolalem stwarzac zagrozenie. Zwlaszcza ze tam co jakis czas byly skrzyzowania i powtorzenia tego ograniczenia, wiec jakby za mna pojechal nieoznakowany z wideorejestratorem to mozna by na odcinku kilkuset m zarobic wielokrotnosc tego i nawet stracic prawo jazdy.

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

Chciałem kupić ósemkę Oehlbach bo mam ich dwie C13, które są dość solidnie wykonane acz znalazłem w zbliżonej cenie krajowe JK. Ogólnie ciężko o przyzwoitą C7 a zabawa z adapterami średnio by mi pasowała :]

Jak wiemy od dawna, porządny kabel zasilający "for audio" znacznie poprawia jakość prądu docierającego z linii przesyłowych.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...